Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mercato: OM jest aktywny dla młodego skrzydła Para – Football

Szukając dobrych okazji w tym letnim oknie transferowym, Olympique de Marseille jest zainteresowany skrzydłowym Barcelony Conradem de la Fuente. Dyskusje już trwają między obiema formacjami.

Conrad de la Fuente Platte Lom.

Z rekordowym placem budowy, który zostanie przeprowadzony w tym letnim oknie transferowym, prezes Olympique de Marseille Pablo Longoria podwaja sposoby zwiększenia siły roboczej dostępnej do szkolenia Jorge Sampaoli.

Aby móc zrekrutować wielu graczy, Hiszpan będzie musiał zarządzać swoimi wydatkami i znajdować dobre oferty.

Longoria ma talent z Para

Aby znaleźć rzadką perłę, kapitan Vossen wyraźnie przygląda się drużynie FC Barcelona! Według informacji z kilku mediów, takich jak Sky Sports i Radio RAC1, liderzy Marsylii prowadzą rozmowy z Blaugraną w sprawie młodego skrzydłowego Konrada de la Fuente. W wieku dziewiętnastu lat reprezentant USA (jedna selekcja) nie zagrał w tym sezonie w pierwszej drużynie na rozkaz trenera Ronalda Koemana (3 mecze po 36 minut we wszystkich rozgrywkach).

Jednak mieszkaniec Miami od dawna jest przedstawiany jako wielka obietnica przez ośrodek szkoleniowy Bary, La Masia, i ma solidną reputację. Szybki i zdolny do rozwoju po obu stronach, de la Fuente zdołał przyciągnąć uwagę Longorii, który nigdy nie ukrywał chęci obstawiania młodych ludzi z potencjałem.

RMC uspokaja…

W Hiszpanii proces ten przedstawiany jest w formie bardzo dobra metoda. Klub kataloński nie utrzymuje skrzydła na podstawie kontraktu do czerwca 2022 roku i chce je sprzedać przed końcem miesiąca, aby obliczyć ten proces w bieżącym roku. Istnieją obecnie dwie opcje między dwoma drużynami: transfer 5 milionów euro z opcją wykupu dla Bary lub pożyczka z zobowiązaniem do zakupu.

Jednak we Francji RMC Radio było trochę za wcześnie w tym utworze. Jeśli Marsylia rzeczywiście jest rzeczywiście zainteresowana de la Fuente, sprawa nie zostanie jeszcze posunięta przez dyskusje między dwoma zespołami. Tak czy inaczej, to naprawdę profil, który został przebadany przez Longorię, która wciąż szuka okazji, by skorzystać z najmniejszej okazji.

READ  Stopa OM - OM: włamanie, okolice Boubacar Camara

Co sądzisz o utworze Conrada de la Fuente dla Olympique Marseille? Zapraszam do odpowiedzi i dyskusji w okolicy Dodaj komentarz