Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Żołnierz uwięziony po siedmiokrotnym dźgnięciu swojego dowódcy na Martynice

Wyjaśnienie. (NeydtStock / Shutterstock)

Akt oskarżenia został wniesiony przeciwko żołnierzowi RIMA 33 przed jego tymczasowym aresztowaniem w piątek. Jest oskarżony o kilkakrotne dźgnięcie swojego dowódcy, zanim został pokonany i uwięziony.

Grozi mu do 15 lat więzienia. 35-letni żołnierz 33. pułku piechoty morskiej zaatakował w środę jednego ze swoich przełożonych na Martynice. Ofiara, kapitan, została siedem razy pchnięta nożem w biurze w Fort-Desaix w Fort-de-France.

Był winowajcą Pod kontrolą istniejących żołnierzy, a następnie przekazany na polecenie Prokuratora Generalnego Martyniki kompanii żandarmerii w Fort de France, Zidentyfikuj siły zbrojne Antyli w komunikacie prasowym.

Ofiara w „stabilnym stanie”

Po zakończeniu aresztu policyjnego oskarżony został przeniesiony do Prokuratury Kajeńskiej, która ma jurysdykcję nad sprawami wojskowymi. Został oskarżony o „usiłowanie zabójstwa”, zanim został uwięziony w Remer Montjoli.

Siły zbrojne wskazują na obecność ofiary „Stabilny kraj”. Opuściłem oddział intensywnej terapii w piątek. Gdy tylko stan zdrowia na to pozwoli, dowódca zostanie przesłuchany przez śledczych. Okoliczności procesu kłucia nie są znane na tym etapie.

READ  Hezbollah twierdzi, że wystrzelił dziesiątki rakiet w stronę północnego Izraela