Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Żołnierz uwięziony po siedmiokrotnym dźgnięciu swojego dowódcy na Martynice

Wyjaśnienie. (NeydtStock / Shutterstock)

Akt oskarżenia został wniesiony przeciwko żołnierzowi RIMA 33 przed jego tymczasowym aresztowaniem w piątek. Jest oskarżony o kilkakrotne dźgnięcie swojego dowódcy, zanim został pokonany i uwięziony.

Grozi mu do 15 lat więzienia. 35-letni żołnierz 33. pułku piechoty morskiej zaatakował w środę jednego ze swoich przełożonych na Martynice. Ofiara, kapitan, została siedem razy pchnięta nożem w biurze w Fort-Desaix w Fort-de-France.

Był winowajcą Pod kontrolą istniejących żołnierzy, a następnie przekazany na polecenie Prokuratora Generalnego Martyniki kompanii żandarmerii w Fort de France, Zidentyfikuj siły zbrojne Antyli w komunikacie prasowym.

Ofiara w „stabilnym stanie”

Po zakończeniu aresztu policyjnego oskarżony został przeniesiony do Prokuratury Kajeńskiej, która ma jurysdykcję nad sprawami wojskowymi. Został oskarżony o „usiłowanie zabójstwa”, zanim został uwięziony w Remer Montjoli.

Siły zbrojne wskazują na obecność ofiary „Stabilny kraj”. Opuściłem oddział intensywnej terapii w piątek. Gdy tylko stan zdrowia na to pozwoli, dowódca zostanie przesłuchany przez śledczych. Okoliczności procesu kłucia nie są znane na tym etapie.

READ  New Delhi uruchamia swój pierwszy lotniskowiec „Made in India”