Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Niezwykłe – smoczki do testowania dzieci na COVID-19

Łatwy do sprawdzenia smoczek dla niemowląt powstaje w Austrii. Z 95,5% niezawodnością autotest jest niesamowity i każdy może go użyć.

Austriacy, jako pionierzy w badaniach śliny, oferują teraz konstrukcje, które witają małe dzieci, w zupełnie innej formie.

Dlatego zabawny, pozbawiony smaku lizak należy trzymać w ustach przez 90 sekund, a następnie pokroić w wywoływacz … i tyle, efekt spada po 15 minutach.

Na rynku wprowadzane są jednocześnie dwa testy. Laboratorium szpitala Kaiser-Franz-Josef w Wiedniu i „Test Popsicle” chińskiego producenta, opublikowany przez austriackiego producenta.

Ten ostatni ogłosił 95% niezawodność. Po styczniowym teście nosa syna, Austriak Nicholas Resch szukał innego, mniej inwazyjnego i prostszego rozwiązania. Potem natknął się na chiński produkt, który zdecydował się wprowadzić na rynek w Europie..

Korzystanie z testu zostało znacznie uproszczone.
Test popsicle

Test 8 €

Licencjonowany przez austriackie władze sanitarne, produkt wywołał sensację i rozszerzył swój zasięg na Niemcy, nawet jeśli nadal kosztował 8 euro za sztukę.

Oba testy miały na celu uzyskanie znaku CE i wejście na rynek europejski.

Koronawirus w mniejszym stopniu dotyka dzieci, ale zmiany te zmieniają sytuację i zmuszają władze do wyposażenia w szczególności żłobków i szkół.

READ  Joe Biden obiecuje „konsekwencje” tych „skandalicznych” działań