Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zobacz, jak zmarły perkusista Megadeth, Nick Menza, prowadził swoją ostatnią klinikę perkusyjną dwa lata przed śmiercią – Marseille News

Materiał wideo, który nie został niedawno opublikowany Mega Perkusista Nick Menza Poniżej możesz zobaczyć organizację jego ostatnich kursów tabla – 28 kwietnia 2014 i 29 kwietnia 2014 na kampusach Academia De Musica Fermatta w Meksyku i Guadalajarze. Charakterystyka klipu na minutę Menza bawić się Mega klasyczny „Stodoła 18” Kameralne miejsce tylko dla studentów.

Obrazy miały być wykorzystane na pierwszym edukacyjnym DVD późnego bębna, „Masywne, intensywne bębny”, Musiałem zaprezentować 10 zremasterowanych klasyków Mega Ścieżki perkusyjne z mnóstwem porad i wskazówek od MenzaArsenal, aby pomóc każdemu stać się lepszym graczem. Produkcja i reżyseria DVD Carrie Pearson I MenzaDyrektor, Robert BolgerOd tego czasu został odłożony na półkę.

Jedną z najbardziej godnych uwagi cech niedawno ogłoszonego oficjalnego wydania będą niewydane klipy wideo i audio z obu kategorii. Menza film dokumentalny „To było moje życie – historia Nicka Menzy”. Zostało to opisane w komunikacie prasowym jako „płynna eksploracja życia jednego z najbardziej utytułowanych metalowych perkusistów wszechczasów, na licencji Menza Rodzina. Od dzieciństwa do końca życia, w tym prawdziwy szczegółowy opis powtarzających się nieudanych prób klasyki ’Spoczywaj w pokoju’ Saligner. „

„To było moje życie” Będzie prezentować rzadkie zdjęcia i materiały wideo, których nigdy wcześniej nie widziano i których nigdy wcześniej nie widziano PożyczoneKolekcja taśm archiwalnych VHS, osobiście sfotografowany przez Menza Sam w sobie od 1988 do 1991. Ekskluzywna zawartość zostanie uwzględniona Pożyczone Praca w studio, domowe filmy, czas wolny i imprezy z innymi członkami zespołu, a także innymi znanymi artystami epoki, którzy Pożyczone Strzał.

Blogger Powiedział: „Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę z nimi pracować Howl Butterfly Entertainment w PożyczoneOficjalny dokument L.

„Jest wiele błędnych informacji Pożyczone To nieprawda i bardzo się cieszę, że mogę przedstawić prawdę.

READ  „Arte Europe – The Weekly”: francusko-niemiecki kanał skupia się na kontynencie. Część druga

Pożyczone Kochał swoich fanów i zawsze powtarzał, że bez fanów nic z tego nie byłoby możliwe. naprawdę myślę PożyczoneFani będą cieszyć się tą podróżą za jego życia. „

Producent wykonawczy Holly Muluhan z Howl Butterfly Entertainment „Jako kolega filmowiec i kolega Metalhead bardzo doceniam metalową społeczność i to zaszczyt i przyjemność być z wami w tej podróży” – dodał.

MenzaOficjalne CV, Megalife: Biografia Nicka Menza Przez J. Marshall Craig, Wydany w grudniu 2018 r. Przez Post Hill Press.

Późnym wieczorem 21 maja 2016 r. Pożyczone Zemdlała po zawale serca podczas koncertu z nią Chris Polska I Robertino Bagliari W ich grupie Om: W The Baked Potato w Studio City w Kalifornii stwierdzono zgon po przybyciu do szpitala. Powiedział Wydział Lekarski Hrabstwa Los Angeles Menza Zmarł z powodu wysokiego ciśnienia krwi, miażdżycy, chorób układu krążenia.

Pożyczone Zdobył swoje miejsce jako jeden z najbardziej zagorzałych perkusistów heavy metalowych MegaSzczyt handlowy od 10 lat. Najważniejsze wydarzenia w jego karierze, Pożyczone Powiedział, że grał Rock in Rio Przed ponad 100 000 ludzi. Najniższy punkt jest wykreślany przez Mega Duzy człowiek Dave Mustaine Podczas pobytu w szpitalnym łóżku po operacji usunięcia tego, co lekarze obawiali się guza nowotworowego.

Aby skomentować artykuł lub recenzję BLABBERMOUTH.NET, musisz być zalogowany na aktywne konto osobiste na Facebooku. Po zalogowaniu będziesz mógł komentować. Komentarze lub posty użytkowników nie odzwierciedlają poglądów BLABBERMOUTH.NET i BLABBERMOUTH.NET nie popierają ani nie gwarantują dokładności komentarzy użytkowników. Aby zgłosić spam, wszelkie obraźliwe, obsceniczne, zniesławiające, rasistowskie, antygejowskie komentarze, komentarze z groźbami lub cokolwiek, co może naruszać obowiązujące prawo, użyj linków „Zgłoś Facebooka” i „Oznacz jako spam” obok komentarzy. Aby to zrobić, kliknij strzałkę w dół w prawym górnym rogu komentarza na Facebooku (strzałka jest niewidoczna, dopóki nie najedziesz na nią kursorem) i wybierz odpowiednią akcję. Możesz również wysłać wiadomość e-mail na adres blabbermouthinbox (@) gmail.com z odpowiednimi szczegółami. BLABBERMOUTH.NET zastrzega sobie prawo do „ukrywania” komentarzy, które mogą zostać uznane za obraźliwe, niezgodne z prawem lub nieodpowiednie oraz do „blokowania” użytkowników, którzy naruszają warunki korzystania z serwisu. Ukryte komentarze nadal będą widoczne dla użytkownika i jego znajomych na Facebooku. Jeśli nowy komentarz zostanie opublikowany przez „zablokowanego” użytkownika lub zawiera słowo na czarnej liście, komentarz ten będzie miał automatycznie ograniczoną widoczność (komentarze otrzymane od „zablokowanego” użytkownika będą widoczne tylko dla użytkownika i znajomych z Facebooka. Użytkownik).

READ  Quinté PMU - OCZEKIWANA PRIX DE LA PISTE DES LIONS 6 gru. 2022