Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lawrence Arnie w związku z Dannym Boone: kto jest ojcem jego syna?

Reklamodawca, który pracował jako dyrektor cyfrowy w BETC, Jerome Duchan Poznała Laurence’a Arne’a poprzez wspólnych znajomych. Twórca agencji cyfrowej specjalizującej się w mediach społecznościowych o nazwie SPOKE, biznesmen wspiera w komunikacji kilka marek, m.in. ITAM, BASH, M6, bezpieczeństwo drogowe, Cartier lub kanał. Firma, którą stworzył Jérôme w 2009 roku została uhonorowana za jakość swojej pracy, a także za kampanie: Najlepsza praca letnia / Etam, tryb jazdy / bezpieczeństwo na drodze, Calvi-on-the-Rock / Bash Został uznany za najlepszą agencję mediów społecznościowych 2019 roku. Wraz z Lawrencem Jerome urodził małego chłopca o imieniu Raphael, urodzonego w 2012 roku.

W czasie ciąży poznała aktorkę, która grała w serialu Deborah WorkinGirls Potwierdziła, że ​​zamierza wznowić filmowanie wkrótce po urodzeniu:Spodziewam się dziecka w czerwcu, a zdjęcia wznowię w drugim sezonie w lipcu„ Dwie ambitne postacie ostatecznie rozstały się po kilku latach wspólnego życia.

Teraz zakochany w Dannym Boone, który pracował z nim w filmach Radin! (2016) i Rodzina Al-Shtayt (2018) aktorka tworzy (dużą) rodzinę mieszaną z ojcem Noego (21), Mahdiego (23), Sarah (11), Eitana (15) i Eliasza (14). Przypominamy, że Danny sformalizował swój związek z aktorką 3 maja 2021 roku w RTL. Jeśli do tej pory pozostawił wątpliwości co do natury swojego związku z gwiazdą filmową Lawrence Witamy w Ch’tis (2008) po raz pierwszy potwierdzili podczas tego wywiadu, że mieszkają razem z Lawrence’em. Obaj są pasjonatami kina, a dwaj aktorzy są także współautorami scenariusza filmu. 8 Humanity Street, Który ukaże się w tym roku w serwisie Netflix.

READ  Wojna na Ukrainie: Źródło rakiety, która spadła w Polsce, przerwa w dostawie prądu...aktualizacja sytuacji