Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wiedźmin Netflix: Sezon 2 robi nowy krok

Aktualności Kultura Wiedźmin Netflix: Sezon 2 robi nowy krok

Po udanym pierwszym sezonie, wznowionym sprzedaży Wiedźmina 3, seria Wiedźmin, wyprodukowana przez Netflix, wkrótce doczeka się drugiego sezonu. Dziś dowiadujemy się, że produkcja weszła w nowy etap.

Filmowanie do drugiego sezonu Wiedźmina, mimo przesunięć, kontuzji i zmian obsady, dobiegło końca. Lauren S. Hisrich, który kierował projektem, ogłosił to wczesnym popołudniem Nowy sezon wszedł w postprodukcję. Więc, Wyjście z sezonu pod koniec roku wydaje się bardziej niewyobrażalne. Oczywiście będziemy musieli poczekać na ogłoszenie daty premiery, aby mieć pewność.

Wróć do Londynu. Wróć do (małych, ciemnych, hałaśliwych pomieszczeń), gdzie to się dzieje. Zgadza się, jesteśmy w postprodukcji Wiedźmina S2 i jestem naprawdę podekscytowany.

Pod koniec kwietnia dyrektor generalny Netflix, Ted Sarandos, wraca do Terminy O stanie zdrowia i jego konsekwencjach dla produkcji serialu ogłaszając:

Kilka projektów planowanych do uruchomienia na początku roku zostało przesuniętych z powodu COVID-19. Druga połowa 2021 roku powinna być ciekawsza, zwłaszcza w czwartym kwartale, kiedy pojawiają się kolejne sezony naszych hitowych seriali, takich jak Wiedźmin, Ty czy Cobra Kai.

W tym nowym sezonie Zapowiada się bardziej liniowoTeraz, gdy bohaterowie są przedstawieni w stylu opowiadania Adriza Sapkowskiego. Znajdziemy Henry’ego Cavilla jako Geralta i Kim Bodnię jako Vismere, podczas gdy Lambert i Eskelon zagrają odpowiednio Paul Bullion i Basil Edenbens, a Christopher Hefjo zagrają z Lydią Neveline i Fabian Ross.

Kup Wiedźmina 3: Dziki Gon od FNAC