Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zdezorientowany z Benjaminem Mindy, Edward Mindy mówi STOP!

Za dużo dla Edwarda Mindy’ego. Nie jest typem, który podnosi głos za darmo, bramkarz Chelsea przemówił w środę Instagram Aby dać prawdziwą tyradę. W ostatnich dniach wiele mediów we Francji i Anglii popełniło ogromny błąd, robiąc mu zdjęcie, aby zilustrować artykuły dotyczące prawnych niepowodzeń francuskiego reprezentanta z Manchesteru, Benjamina Mendy’ego, który jest uwięziony i oskarżony o sześć gwałtów w całym kraju. kanał.

«Przykro jest widzieć, że w 2021 r. we Francji, podobnie jak w Anglii, niektórzy czarni nie mają ani imion, ani wyraźnych twarzy. Te „robale” na zdjęciach wydają się anegdotyczne, wręcz przeciwnie, są bardzo symboliczne. Nietrudno jednak rozróżnić dwie twarze, zwłaszcza gdy koszula jest bardzo przydatna.Międzynarodówka senegalska interweniowała.

Zwodniczy wrzask, który podzielił reprezentant Francji z Realu Madryt, Ferland Mendy, który również był ofiarą zamieszania w mediach. „Dziękuję Edwardzie Mindy! Jesteśmy w 2021 roku! Zatrzymać. To zajmie trochę czasu, ale w końcu nas szanujesz! czy Ci się to podoba, czy nie!», pisał w Merengue Świergot. Wiadomość minęła!

READ  WTA Chicago – Clijsters, Pozytywni pomimo przegranej: „Czuję, że jestem na dobrej drodze”