Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zaprezentowano Google Pixel 6 i uruchomiono usprawniony e-ID YouTube

Google dużo mówiło o tym i jego usługach w tym tygodniu. Najpierw podnosząc zasłonę na swoich futurystycznych smartfonach Pixel 6 i wprowadzając nowy program na YouTube. Kolejną nowością jest wprowadzenie krajowego elektronicznego dowodu osobistego.

Google Pixel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro // Źródło: Google

Pixel 6 i Pixel 6 Pro: Google publikuje pierwsze informacje

Tydzień zaczął się mocny od Pierwsze informacje dostarczone przez Google o swoich przyszłych telefonach Pixel 6 i Pixel 6 Pro. Trzeba powiedzieć, że plotki zaczęły się szczęśliwie rozchodzić. Marka wolała go skrócić, dostarczając się trochę precyzji O przyszłej terapeutce domowej, Tensor Google, kamera, Oczekiwana przez nas sprawność technologiczna a nawet jeden pomysł na cenę Co nie powinno mieścić się w każdym budżecie.

YouTube wprowadza nową, pozbawioną reklam i niedrogą ofertę

Nie musisz zwracać się do YouTube Music, aby uniknąć reklam. Obiektyw Google YouTube Premium LiteJak usunąć reklamy z YouTube. Ale bez korzystania ze wszystkich usług stron trzecich w zamian. A także przeglądać trend i przekonwertować niektórych użytkowników z modelu darmowego na model płatny, Spotify testuje też pakiet dolarowy…ale z pewnymi kompromisami.

Wakacje z autem elektrycznym: 7 rzeczy, które warto wiedzieć, aby podróżować płynnie

Kiedy media publiczne w formie telewizyjnej wiadomości próbują w 3 minuty wypromować taki temat jak samochód elektryczny, błędy i kłamstwa następują po sobie z dużą prędkością. 31 lipca Journal D20 HD France 2 próbował sprawdzić, czy wybór samochodu elektrycznego na wakacyjnej trasie jest ciekawszy. Kosztem wielu błędów i szacunków z powodu nieznajomości tematu

Wszystko, co musisz wiedzieć o elektronicznym dowodzie osobistym

Krajowa elektroniczna karta identyfikacyjna (CNIe), obecnie dostępna we Francji dla wszystkich, stanowi ochronę przed fałszerzami. Zwiedzamy wszystko, co musisz wiedzieć o słynnym CNIeJak to zdobyć, jak z niego korzystać itp.

Test tygodnia: Samsung SmartTags +

po, po Apple AirTagPrzetestowaliśmy to SmartTags, odpowiedź Samsunga na połączone tagi Więc nie tracisz swoich rzeczy. Dostępne są dwie wersje, z których jedna posiada funkcje automatyki domowej oraz zaawansowany system detekcji.

READ  Pierwszy obraz świadczący o supermasywnej czarnej dziurze w sercu naszej galaktyki

Możemy także Przejmij kontrolę nad przyszłym urządzeniem Nintendo Switch Oled przed jego październikową premierą Zwłaszcza granie Super Mario Kart, The Legend of Zelda: Breath of the Wild lub Super Mario Odyseja nad. To raczej obiecujące…

Film tygodnia:

przed wydarzeniem Samsung Galaxy rozpakowany 11 sierpnia Następnie przekraczamy nasze oczekiwania na tę okazję.

Lian na YouTubeSubskrybuj Frandroid