Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Omówienie i obsługa nowych produktów Samsunga przez dwóch znakomitych francuskich YouTuberów zajmujących się technologią

W najbliższą środę Frandroid spotka się z tobą o 17:30 na swoim kanale Twitch. TheiCollection i Monsieur GRrr zostaną uruchomione, aby przejąć kontrolę nad nowymi funkcjami, które Samsung ogłosił kilka minut temu podczas Galaxy Unpacked.

Czy spieszysz się, aby zobaczyć, jakie nowe funkcje Samsung ogłosi podczas nowego Galaxy Unpacked w środę, 11 sierpnia? Frandroid spotka się z tobą o 17:30 na Twitchu, zaraz po konferencji Galaxy Unpacked, aby odkryć i zająć się nowymi urządzeniami, które Samsung ogłosił kilka minut temu.

Dwa wielkie nazwiska na YouTube odkrywają nowe produkty Samsung

Dwóch znanych ekspertów YouTube będzie w grupie Frandroid, aby dać pierwsze wrażenie i odpowiedzieć na pytania na czacie. to jest :

  • Jan Chrzciciel z serii TheiCollection który ma 785 000 subskrybentów
  • Kanał Aurelien Pan GRrr który ma 472 000 subskrybentów

Arnaud, producent artystyczny Frandroid, który jest odpowiedzialny za to od roku, poprowadzi pokaz na żywo na kanale youtube i Skurcz przez Frandroida.

Pamiętaj również, że ta sesja inicjacyjna zakończy się krótkim półgodzinnym quizem, w którym można uczestniczyć w rozmowie, ale także rywalizować z gośćmi w grupie.

Środy o 17:30.

Aby nadrobić zaległości na żywo z nowymi produktami Samsung Galaxy Unpacked, zapraszamy w środę, 11 sierpnia o 17:30 na Frandroid Twitch.

Śledź kanał Twitch Frandroid

READ  Oto najszybsza maszyna naziemna w historii