Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazdy wkrótce zastąpią gigantyczne ekrany reklamowe

Firma kanadyjska zadzwoniła SpaceX Wystrzelić w kosmos całkowicie szalony projekt. Ponieważ jest to zgodne z duchem czasu, plik Kryptowaluta, taka jak Dogecoin, jest w centrum uwagi.

Przestrzeń, plac zabaw przyszłości dla reklamodawców

Kanadyjska firma też chce podbić kosmos, ale w inny sposób. W rzeczywistości firma Właśnie zadzwoniłem do firmy kosmicznej Elona Muska Aby wystrzelić w kosmos satelity reklamowe. Jeśli projekt brzmi całkowicie szalenie, to niedługo nastąpi, ponieważ obie firmy planują wysłać je razem. na orbicie w przyszłym roku.

Według wywiadu z prezesem kanadyjskiej firmy Samuelem Reidem w Business Insider, tym satelitą jest CubeSat. Wyjaśnij, że rzemiosło Wyposażony z jednej strony w kijek do selfie Z drugiej strony wyświetlacz w kropki do wyświetlania reklam i banerów Wielkie marki, a nawet dzieła sztuki.

Dogecoin w centrum uwagi

CubeSat zostanie wyniesiony na orbitę przez Rakieta SpaceX Falcon 9. Kijek do selfie będzie robił zdjęcia i transmitował je na żywo YouTube lub na Skurcz Aby ludzie mogli to zobaczyć. każda firma będą mogli kupować tokeny, Na przykład ikony, aby kupić określone piksele na ekranie, a następnie zdecydować, jak będą wyglądać, ale takżee Ustalanie czasu trwania emisji reklam.

Każda reklama będzie konfigurowalna zgodnie z życzeniem reklamodawcy, ponieważ będzie pięć rodzajów tokenów. Symbol Beta będzie odpowiadał współrzędnej X piksela, a symbol Rhoe współrzędnej Y. Gamma zostanie użyta do skonfigurowania jasności, a Kappa do określenia koloru. Kod XI określi czas trwania pokazu.

Powierzchnia reklamowa zostanie wykupiona z kryptowalutą. W tej chwili nie wspomina się o innych tradycyjnych metodach płatności. Kanadyjska firma też planuje Aby zaakceptować Dogecoin. Przestrzenie reklamowe nie będą również ograniczone do firm, ponieważ osoby fizyczne również będą mogły zarezerwować miejsce, takie jak artyści lub postacie. Prezes GEC Samuel Reid ma również nadzieję, że te ekrany będą mądrze wykorzystywane.

Mam nadzieję, że ludzie nie będą marnować pieniędzy na coś niewłaściwego, obraźliwego lub obraźliwego.

To nie pierwszy raz, kiedy pojawił się pomysł przestrzeni reklamowej. uruchomić rakietę, Rosyjska firma już się zbliżyła temat z zeszłego roku I chce zamienić rozgwieżdżone niebo w przestrzeń reklamową dla marek i Pepsi Podpisałeś już umowę.

READ  Test Google Pixel 6 Pro: aparat dedykowany nocnym markom, ale nie tylko

W tej chwili stawki czynszu są nadal nieznane. GEC i SpaceX plan dla Umieść go na orbicie w 2022 r.