Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

3 wyjątkowe oferty czekają na Ciebie w tych popularnych sieciach VPN

Być może szukasz rozwiązania, które zapewni Ci ochronę podczas surfowania w Internecie. W takim razie VPN są dla Ciebie. Jest to program, który możesz zainstalować na wszystkich swoich urządzeniach i zapewni Ci bezpieczeństwo i anonimowość w Internecie. W ten sposób odcina dywanik spod oczu wścibskich i złych ludzi.

Jednak oferta w zakresie VPN jest bardzo szeroka. Aby Ci pomóc, wybraliśmy najlepsze promocje spośród trzech głównych sieci VPN. Najlepsze z tych promocji można znaleźć na stronie CyberGhost, która wykazuje -83% spadek na roczną subskrypcję i oferuje 3 miesiące. Jego cena to zaledwie 1,99 euro miesięcznie, co jest bezprecedensowe.

Odwiedzający CyberGhost VPN

CyberGhost: Najtańsza oferta VPN w 2021 r.

Jak już powiedzieliśmy, obecnie najlepszą promocją w świecie VPN jest CyberGhost. Skutecznie ten program zapewnia natychmiastową 83% redukcję na ich rocznej subskrypcji, dodając do tego 3 miesiące Bezpłatna ochrona VPN.

Więc będziesz mógł. Ciesz się 15-miesięczną subskrypcją CyberGhost za jedyne 29,85 €Za 180 euro w normalnych czasach. W ten sposób oszczędność 150 EUR obniża koszt VPN do 1,99 EUR miesięcznie. Nie mogliśmy wykonać lepszej pracy, zwłaszcza że 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy obowiązuje, gdy zarejestrujesz się w tej ofercie.

Ale w tym przedziale cenowym nie myśl, że CyberGhost ograniczy ci korzystanie. Będziesz mieć dostęp do wszystkich funkcji VPN, zaczynając od optymalnych ustawień bezpieczeństwa. W rzeczywistości CyberGhost szyfruje twoje dane przeglądania za pomocą potężnego algorytmu AES-256, aby ukryć twoje działania online. Ta sieć VPN całkowicie ukrywa również Twój adres IP, aby zachować poufność w każdych okolicznościach.

Idąc dalej, CyberGhost zapewnia również dostęp do swojej sieci ponad 7000 serwerów w co najmniej 90 krajach. W ten sposób będziesz mógł emulować wiele witryn, aby ominąć wszystkie ograniczenia geograficzne i między innymi odblokować platformy streamingowe i kanały telewizyjne.

READ  Ile będzie kosztować system Windows 11? Czy mój komputer będzie kompatybilny?

Na koniec wiedz, że dzięki CyberGhost będziesz cieszyć się bardzo interesującą aplikacją, dostępną na wszystkich urządzeniach (komputer, tablet, smartfon), która umożliwia do 7 jednoczesnych połączeń. Więc, szczególnie w tej cenie, po co sobie zaprzeczać?

Skorzystaj z oferty CyberGhost

NordVPN: W dół -72% z 3 miesiącami za darmo

Drugi program, którego nie można przegapić w ten weekend, już za nami NordVPN, który jest również doskonałym VPN. Ta sieć VPN zapewnia bezpieczeństwo online w najlepszy możliwy sposób: szyfruje dane przeglądania od końca do końca za pomocą silnego algorytmu, ukrywając jednocześnie adres IP i lokalizację geograficzną.

Ale NordVPN nie kończy się na tym dla Twojego bezpieczeństwa. Ten program oferuje w szczególności opcję o nazwie Kill Switch. Spowoduje to zawieszenie połączenia, jeśli połączenie VPN zostanie zerwane lub z jakiegoś powodu nie będzie Cię chronić. Więc nie będziesz w stanie przeglądać bez ochrony, nie wiedząc o tym.

Ta aplikacja VPN oferuje inne zalety, ponieważ skorzystasz z rozległej sieci 5200 serwerów rozmieszczonych w sześćdziesięciu krajach na całym świecie. Łącząc się z nim, będziesz mógł ominąć wszystkie blokady geograficzne z domu, ale także uzyskać dostęp do swoich zwykłych witryn i usług z zagranicy.

Dobrą wiadomością jest to, że na razie wszystko to będzie dostępne na wszystkich urządzeniach (komputer, tablet, smartfon, smart TV) i to w bardzo niskiej cenie. W rzeczywistości NordVPN oferuje 72% zniżki na dwuletnią subskrypcję i dodaje 3 miesiące bezpłatnej ochrony. Cena zwykle waha się od 250 euro do 71,20 euro, czyli tylko 2,64 euro miesięcznie w tym okresie.

Oznacza to globalne oszczędności ponad 180 euro! Dodatkowo Twoje konto NordVPN pozwoli Ci korzystać z aplikacji na sześciu urządzeniach jednocześnie. Nie przegap tej bezprecedensowej promocji, przechodząc na jego stronę bez dalszej zwłoki:

Subskrybuj ofertę NordVPN

READ  Dobry plan: potężny MacBook Air M1 spada do 999 euro (szybko)

Surfshark: 81% zniżki i nieograniczona liczba połączeń

Nasza najnowsza oferta Top jest również warta obejrzenia i znajdujemy ją w popularnym Surfshark. To oprogramowanie jest jednym z najlepszych, szczególnie dzięki doskonałym ustawieniom bezpieczeństwa. Surfshark chroni ruch przychodzący i wychodzący oraz Twoje urządzenia, a także Twoją tożsamość.

Korzystając z tego samego pomysłu na bezpieczeństwo, Surfshark oferuje opcje takie jak CleanWeb, które usuwa wyskakujące reklamy i blokuje złośliwe oprogramowanie. Ta sieć VPN ma również funkcję o nazwie MultiHop Servers, która polega na przekazywaniu danych przez kilka serwerów w różnych krajach w celu zwiększenia bezpieczeństwa i poufności.

Pamiętaj również, że Surfshark zapewnia dostęp do dodatkowych możliwości, takich jak omijanie geoblokad. W rzeczywistości, dzięki rozbudowanej sieci 3200 serwerów, VPN pozwala łączyć się w dowolnym miejscu na świecie, między innymi w celu odblokowania zagranicznych katalogów Netflix.

A teraz wszystko jest dostępne w niskiej cenie, dzięki następującej promocji: Surfshark obniża cenę swojej dwuletniej subskrypcji o 81%. w którym Abonament na 24 miesiące kosztuje tylko 50,79 € zamiast 260 € bez promocji. Tak więc cena kosztu Surfshark spada do zaledwie 2,12 EUR miesięcznie.

Ostatnia uwaga: mając konto w Surfshark, zyskasz nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń. Nie musisz się ponownie rejestrować, aby móc skonfigurować wszystkie urządzenia peryferyjne. Skorzystają na tym nawet twoi bliscy.

Uzyskaj promocję Surfshark