Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zapowiedź Bike Mechanic Simulator 2023

Miłośnicy rowerów i wszyscy mechanicy rowerowi mogą być zadowoleni. W rzeczywistości polska firma zajmująca się grami i zespół deweloperski Punch Punk SA niedawno ujawniła Bike Mechanic Simulator 2023.

Przyjdź i dowiedz się więcej o tej grze o zarządzaniu i strategii.

Widzieliśmy już symulatory mechaniki samochodowej, motocyklowej i łodzi… więc dlaczego nie symulator mechaniki rowerowej?

Tak przynajmniej myślały polskie studia Punch Punk (odpowiedzialne za takie gry jak Apocalypse: Harry at the End of the World i This is the Zodiac Speaking), kiedy rozpoczynały serię, decydując o tym, jaka gra będzie dalej rozwijana. Gry strategiczne i symulacyjne.

Niedawno ogłosili Bike Mechanic Simulator 2023, który powinien być gotowy do wydania na początku przyszłego roku.

Podobnie jak poprzednicy, jest to gra symulacyjna, która w bardzo realistyczny sposób stara się odtworzyć ciężką pracę i precyzję, jaką na co dzień podejmuje mechanicy motocyklowi. Pomysł, właściwie widać, o co w tym wszystkim chodzi, polega na założeniu małej firmy… małego warsztatu naprawy rowerów… i przekształceniu go w bardziej zróżnicowany.

Codzienność Bike Mechanic Simulator 2023 to dokonywanie napraw, przyjmowanie usług montażu rowerów na zamówienie, a także rozwijanie usług, które nasz warsztat powinien świadczyć klientom. Obejmuje to również pozyskiwanie i testowanie nowo zainstalowanego sprzętu.

1653675006861 Rower Mechanic Simulator 2023 reklamy

Zespół programistów opublikował już kategorie rowerów, w których nasz warsztat może Ci pomóc. Możemy więc przyjąć pracę rowerów miejskich, szosowych, górskich, a także różnych klas rowerów szosowych (od najprostszych modeli, przez najnowsze, po najwydajniejsze).

W Bike Mechanic Simulator 2023 każdy rower będzie się składał z kilku różnych części, a symulator oferuje wiele powiązanych realistycznych elementów, takich jak felgi o różnych rozmiarach, różne rodzaje układu hamulcowego i wiele innych.

1653675007 354 Bike Mechanic Simulator 2023 reklamy

Wszystko to nie zapominając o różnych rodzajach materiałów, z których można wykonać każdy element, a także o różnych technikach ich wykonania.

READ  Kraje G7 zobowiązują się do stopniowego zaprzestania importu rosyjskiej ropy

Bike Mechanic Simulator 2023 ukaże się na początku 2023 roku na PC, a kolejnym krokiem dla Punch Punk SA będzie kolejne wydanie na Xbox Series X, PlayStation 5, Playstation 4, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.