Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zamienia się w chaotyczne zwierzę … kulę

Polscy analitycy ds. Dobrostanu zwierząt w środę 14 kwietnia po telefonie w sprawie niebezpiecznie wyglądającego zwierzęcia ukrytego na drzewie …

Plik Krakowskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt W poście na Facebooku odebrał rozpaczliwy telefon od mieszkańca tego południowego miasta Polski, który powiedział, że zauważył chaotyczne zwierzę. „Siedział na drzewie przed domem od dwóch dni! Ludzie nie otwierają okien ze strachu, że wejdzie do ich domu»Oznacza tę osobę. „Jest brązowy, co widać na drzewie„Według raportów organizacji – dodał.

Agenci SPA zasugerowali, że mógł to być ptak drapieżny. Ale osoba, która się z nimi skontaktowała, powiedziała, że ​​zwierzę wyglądało jak iguana, chociaż nie mogli znaleźć odpowiedniego słowa, początkowo nazywając je „Basen„Inspektorzy wciąż tam byli. Wszyscy widzieli na różowo całą uwagę, co wskazywało, że on tam był”.Żadnych nóg ani głowy. «Wiedzieliśmy już, że nie możemy pomóc temu stworzeniu… tajemniczy „basen”… okazał się kulą„, Oni powiedzieli.

SPA stwierdziło, że ma nadzieję, że incydent nie zniechęci innych do podnoszenia interesów zwierząt. Powiedział, że otrzymywał telefony dotyczące porzuconych kotów, psów i ryb.

READ  Lista. Imigranci na polskiej granicy: Te (wiele) murów zostało już zbudowanych w Europie