Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Xbox Series X | Sprzedaż S przekracza sprzedaż PS5 w Wielkiej Brytanii w kwietniu | Xbox One

Podczas gdy Microsoft i Sony wciąż borykają się z niedoborem komponentów do tworzenia własnych konsol, ostatnio w Wielkiej Brytanii pojawiły się dane o sprzedaży sprzętu, a najnowszy Xbox wyprzedza PS5.

Nadwyżka zapasów na Xbox Series X zwiększa sprzedaż

Numery GfK udostępnione przez Przemysł gier Poinformowano, że w Wielkiej Brytanii sprzedano tylko 90 000 konsol w kwietniu 2021 r., O 59% mniej niż w tym samym miesiącu ubiegłego roku. Należy zauważyć, że kwiecień 2020 był absolutnie wyjątkowy, ponieważ był pierwszym pełnym miesiącem rezerwacji w kraju, powodując wzrost sprzedaży konsol do gier o 230%.

W kwietniu 2021 r.Nintendo Switch zajął pierwsze miejsce na platformie, a za nim Xbox Series X | S. Wynika to ze znacznego spadku dostępnych zapasów PS5 w zeszłym miesiącu, co spowodowało, że PS4 było najlepiej sprzedającą się konsolą PlayStation w kwietniu 2021 roku w Wielkiej Brytanii. Xbox Series X | S z większego magazynu, co pozwala mu zająć drugie miejsce w rankingu.

Jeśli chodzi o całkowitą sprzedaż od początku tego roku 2021, Nintendo Switch idzie łeb w łeb z PS5, podczas gdy Xbox Series X | S „szybko nadrobić zaległości”.

Również w kwietniu 2021 r. 600 000 akcesoriów znalazło nabywców, o 33,6% mniej niż w marcu io 21,4% w porównaniu z rokiem ubiegłym. Logicznie rzecz biorąc, rynek akcesoriów podąża również za dostępnością nowych konsol. Xbox Series X | pozwala na zapasy Nowy kontroler bezprzewodowy Xbox S (Carbon Black) będzie najlepiej sprzedającą się konsolą w tym miesiącu, a na drugim miejscu znajdzie się PS5 DualSense. DualShock 4 zajmuje piąte miejsce.

Pomimo tych ocen, nadal trudno jest określić, który producent Microsoft lub Sony radzi sobie najlepiej, ponieważ oba nie spełniają większego zapotrzebowania na podaż. To bezpieczny zakład Akcje Xbox Series X, S i PS5 pozostaną ograniczone przez cały 2021 rok Konieczne będzie dalsze monitorowanie alertów.

READ  Recenzja Cosori Dual Blaze: Świetna patelnia bezolejowa

W najnowszych wiadomościach Microsoft przygotowuje się do Xbox Series X został wydany w Chinach I zwolniony Program próbny zakupu konsoli W Stanach Zjednoczonych, aby umożliwić właścicielom Xbox One łatwiejsze rezerwowanie Xbox Series X lub S.

Włącz alerty giełdowe Xbox Series X.

  • przejdź do Niezgoda Xboxygen w salonie „alerte-xbox-series-x”
  • Zaznacz zielone pole ✅ obok pierwszego komunikatu zatytułowanego „Włącz alerty Xbox Series X”
  • Zwłaszcza sprawdź, czy powiadomienia Discord są aktywne, a także na telefonie.

To wszystko, masz teraz włączone powiadomienia, aby otrzymywać alerty giełdowe.