Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nintendo: wydatki na badania i rozwój rosną dzięki grom, ale też kolejnej konsoli – nowości

Został zaalarmowany wzrostem wydatków Nintendo na badania i rozwój (badania i rozwój) i jest współtwórcą pytanie Prezes Shuntaro Furukawa opowiada o charakterze tych inwestycji na corocznym spotkaniu wynikowym. Między rokiem podatkowym 2019-2020 a rokiem podatkowym 2020-2021 wydatki Nintendo na badania i rozwój wzrosły Zwiększać Zwiększył się o 10% i przekroczył 700 mln euro w rocznym roku finansowym kończącym się w marcu ubiegłego roku. A eskalacja się nie skończyła, ponieważ producent spodziewa się nowych wydatków w wysokości 755 milionów euro na trwający nowy rok podatkowy.

Dyrektor generalny Nintendo jest wyjaśniony w trzech etapach: koszt produkcji gier na Switcha jest wyższy w porównaniu z poprzednimi platformami Nintendo, koszt badań mających na celu ustalenie, jak i jakie usługi usprawnić cyfrową działalność Nintendo i wreszcie potrzeba zainwestowania w zaprojektowanie kolejnego konsolowe lata przed jego wydaniem. „Staramy się rozwijać, kontynuując naszą działalność w zakresie zintegrowanej rozrywki dla urządzeń, co oznacza prowadzenie wszelkiego rodzaju prac badawczo-rozwojowych w różnych dziedzinach, w tym w zakresie sprzętu i oprogramowania.Shuntaro Furukawa wyjaśnił.

To nie pierwszy raz, kiedy Nintendo odwołuje się do sukcesji Switcha, używając terminu „zintegrowane oprogramowanie sprzętowe”. Na dorocznym spotkaniu we wrześniu 2020 roku Nintendo faktycznie użyło tego wyrażenia, aby określić wspólną filozofię DS, Wii i Switch, czyli konsol wyróżniających się na tle konkurencji, wykorzystując koncepcje oryginalnej gry poprzez współistnienie z materiałem (możemy przytoczyć Laboratorium NintendoI Pierścionek gotowy na przygodę lub Mario Kart Live: The Home Arena). Nintendo potwierdziło również przy okazji, że Konta Nintendo aktualnie używane na Switchu ułatwią podróż na kolejną konsolę, aby ułatwić przejście.

  • Przeczytaj także | Wynik Nintendo: 84,5 miliona rozprowadzonych przełączników i astronomiczne zyski
READ  Podatek od każdej instalacji gry? Samotność wywołuje panikę wśród twórców gier wideo