Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyzwanie: To tyle, Rosjanie kręcą film w kosmosie (przed Tomem Cruisem)

Wyzwanie: Załoga składa się z astronauty Antona Shkaplerova, aktorki Julii Peresild i reżysera Klima Shipenko.

Wyzwanie: Bohaterką będzie Julia Peresild (We mgle, Gorączka Pietrowa)

Wyzwanie: Anton Shkaplerov, Julia Peresild i Klim Shpenko machają do publiczności przed wyjściem.

Wyzwanie: Startuj z centrum Bajkonuru w Kazachstanie

Wyzwanie: Sojuz MS-19 wystartuje w kierunku Międzynarodowej Stacji Kosmicznej 5 października 2021 r.

Wyzwanie: Julia Peresild przygotowuje się do startu wahadłowca

W rolę aktorki Julii Peresild (gorączka Pietrowa) wcieli się reżyser Klim Szpenko (Salut 7).

W styczniu dowiedzieliśmy się, że Channel One połączył siły z rosyjską agencją kosmiczną Roscosmos, aby nakręcić film na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Zamiast wysyłać gwiazdę w kosmos, jak Amerykanie, którzy chcą tam strzelać Sceny z Tomem Cruisem i Dougiem Lymanem, szef Pan i panna Smith, film wyzwanie Miała go nieść nieznana, ale bardzo wysportowana młoda kobieta, zdolna do odbycia czteromiesięcznego intensywnego treningu przed odlotem wahadłowca w październiku.

Rosjanie chcą wysłać aktorkę w kosmos przed Tomem Cruisem

Miesiąc, o którym mowa, właśnie się rozpoczął, a Rosjanie osiągnęli swoje cele: Międzynarodowa Stacja Kosmiczna udostępniła wczoraj wideo ze startu samolotu Sojuz MS-19, który wystartował z Bajkonuru w Kazachstanie, aby dołączyć do Międzynarodowej Przestrzeni Kosmicznej Stacja. A na pokładzie trzy osoby, co przyniosło populację stacji do dziesięciu (w tym Francuz Thomas Bisquet). Trio tworzą kosmonauta Anton Shkaplerov, aktorka Julia Peresild i reżyser Klim Shipenko (Salut 7), konkretny ostateczna data. Zauważ, że aktorka nie jest ostatecznie nieznana: w wieku 37 lat Julia kręci filmy dla kina i telewizji od 2003 roku i jest szczególnie uwzględniona w tegorocznym rachunku. Gorączka PietrowaZostał zaprezentowany w Cannes w lipcu ubiegłego roku.


Kiedy James Cameron i Tom Cruise myśleli o nakręceniu filmu w kosmosie

Cała trójka wzięła udział w testach w ostatnich miesiącach, dzięki czemu mogą spędzić 12 dni na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, kręcąc kilka kluczowych scen z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. wyzwanie, który nie byłby szóstym filmem fabularnym, ale historią młodego lekarza próbującego uratować astronautę, który miał atak serca podczas misji. Przed wyjazdem trio zorganizowało konferencję prasową, podczas której menedżer wspomniał o jej szczegółach „Przeszedł intensywny trening, więc wiemy o najważniejszych rzeczach, których astronauci studiowali od lat. Próbowaliśmy opanować go w zaledwie cztery miesiące. Oczywiście jest to bardzo szybkie. Mieliśmy dużo teorii i teorii. Ćwiczenia praktyczne, wytrzymałość testy i sport. Wszystko, co można sobie wyobrazić. Wyglądało na to, że jest to osiągalny cel, oczywiście nie zostanie prawdziwym astronautą na poziomie Antona, ale przygotowanie kogoś do podróży w kosmos.

Sunrise 16: dokument o Thomasie Bisquecie, którego nie można przegapić

READ  Hubble przestał działać