Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyniki FDJ EuroDreams z czwartku, 11 stycznia

Wyniki FDJ EuroDreams z czwartku, 11 stycznia

Od 6 listopada losowanie EuroDreams odbywa się w każdy poniedziałek i czwartek. Jest to pierwsza coroczna gra na poziomie europejskim uruchomiona przez FDJ i siedem innych europejskich loterii. Ta gra obiecuje swoim fanom pulę nagród w wysokości 7,2 miliona euro, wypłacaną co miesiąc w formie renty w wysokości 20 tysięcy euro przez okres 30 lat. Podobnie jak w przypadku EuroMillions, wiele krajów europejskich może wziąć udział w loterii EuroDreams z kwotą netto 2,50 €. Gracze mają czas do 20:15 na potwierdzenie swoich biletów.

Aby spróbować szczęścia w EuroDreams, zasada jest prosta. Wystarczy, że wybierzesz sześć liczb z czterdziestu i dodatkową liczbę zwaną „senem”. Jeśli uczestnik ma szansę ułożyć ogromną kombinację, jeśli ma numer „Marzenie”, ma główną wygraną w wysokości 7,2 miliona, a do wyboru jest 20 000 euro miesięcznie itp., wisiorek 30 lat. Gdyby tylko odgadł sześć zwycięskich liczb, bez wymarzonej liczby, nadal otrzymywałby wygodną emeryturę w wysokości 2000 euro miesięcznie przez 5 lat, czyli łącznie 120 000 euro.

Co więcej, jeśli będzie miał szczęście i będzie miał wiele zwycięskich siatek z sześcioma poprawnymi liczbami, oprócz „wymarzonej” liczby, jego miesięczne wygrane zostaną wypłacone do limitu trzech zwycięskich siatek, tj. maksymalnie 60 000 € miesięcznie . . W przypadku, gdy będzie miał kilka zwycięskich siatek z poprawnymi sześcioma liczbami, ale bez „Marzenia”, wygrane będą wypłacane co miesiąc, w ramach limitu 12 zwycięskich siatek lub maksymalnie 24 000 euro miesięcznie. Przypominamy, że podczas losowania w ubiegły poniedziałek, aby wygrać główną nagrodę, należało sprawdzić następujące liczby: 15, 19, 26, 40, 13, 33 i wymarzony numer 1.

Gotowy na kolejne losowanie?

Wypełnij swoją sieć online

Musimy pamiętać, że hazard stwarza dla swoich zwolenników wiele zagrożeń, w tym uzależnienia i straty finansowe, a także potencjalną izolację społeczną. Z tego powodu FDJ opowiada się za odpowiedzialną zabawą. W tym sensie witryna www.joueurs-info-service.fr Numer 09 74 75 13 13 zapewnia wysłuchanie, towarzyszenie i wsparcie graczom, którzy wykazują oznaki uzależnienia lub stresu związanego z grami losowymi.

READ  Dudelange podróżuje po Polsce bez spadochronu

Wyniki EuroDreams z czwartku 11 stycznia

Zobacz najnowsze wyniki i szczegóły EuroDreams na Econostrum.info. Ta strona jest stale aktualizowana o oficjalne wyniki.

Wyniki FDJ EuroDreams z czwartku, 11 stycznia

Losowanie w czwartek, 11 stycznia 2024 r

Główna nagroda wynosi 20 000 euro na 30 lat

Wyniki Eurosnów®


31
7
38
5
24
29
Wymarzony numer
2

Masz dość szukania wyników?

Zapisz się, a otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawią się wyniki.

Wyniki FDJ EuroDreams z czwartku, 4 stycznia

Gotowy na kolejne losowanie?

Wypełnij swoją sieć online

Ostrzeżenie: hazard wiąże się z ryzykiem (uzależnienie, izolacja, straty finansowe). Jeśli masz jakiekolwiek problemy, nie wahaj się skonsultować ze specjalistą. Strona www.joueurs-info-service.fr Pozwala słuchać i wspierać. Dostępny jest również numer telefonu: 09.74.75.13.13.