Izba Przemysłowo-Handlowa Francja Polska organizuje w dniach 5-7 marca 2024 r. Misja odkrywania polskiego rynku Dla firm oferujących rozwiązania lub innowacje w zakresie biomasy.” Według Le Roberta biomasa – „masa organizmów znajdujących się w równowadze na określonej powierzchni gruntu” – jest ważnym źródłem energii odnawialnej o dużym potencjale wzrostu, przy czym Polska obecnie import 85% biomasy, szczególnie z innych krajów Europy Wschodniej.
„Dlatego Polska poszukuje know-how, rozwiązań, technologii i elementów, które ustrukturyzują i zorganizują rynek bioenergii oraz wspomogą jego rozwój” – wyjaśnia CCI France Poland. Jest to szansa dla francuskich firm z branży, które mogą wziąć udział w trzech dniach profesjonalnej immersji, podczas których spotkają się z graczami i prawnikami z branży. Ta praca innowacyjna powinna z jednej strony pozwolić lepiej zrozumieć potrzeby polskiego rynku, ale także poznać potencjalnych partnerów i klientów.
Zgłoszenia przyjmowane są do 9 lutego 2024 r Ta strona.

Zbigniew Herbert jest autorem publikującym na portalu glodniwiedzy.pl, zajmującym się tematami newsowymi, polityką, biznesem, technologią, sportem, rozrywką i stylem życia. Skupia się na przejrzystym i zrozumiałym przekazie informacji, aktualnych wydarzeniach oraz treściach istotnych dla czytelników, dbając o rzetelność i klarowność publikacji.

More Stories
Wpływ aktywności fizycznej na życie – Czy sport to zdrowie?
Czy po kryzysie paliwowym nadejdzie drożyzna żywności?
Luki w pakiecie „Ceny Paliwa Niżej”. Branża apeluje o pilne zmiany