Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wydania Pokémon i Splatoon są mocno promowane

Nintendo Switch zestarzał się jak dobre wino, ponieważ ta konsola jest nadal najlepiej sprzedającą się konsolą na rynku sześć lat po premierze. Sukces, który można wytłumaczyć unikalnym hybrydowym formatem i katalogiem historycznych licencji gier wideo. Big N odrzucił go nawet w wersjach Lite i OLED i wprowadził na rynek kilka wydań specjalnych. Ponadto wersje Pokémon i Splatoon 3 na Nintendo Switch OLED są w sprzedaży na Rakuten, sprzedając za 289,99 € zamiast 359,99 €.

źródło: Nintendo

Po wydaniu ekskluzywnej wersji mobilnej Nintendo Switch o nazwie „Lite” w 2019 roku, japoński producent wprowadził na rynek ulepszoną wersję swojej konsoli hybrydowej w 2021 roku, tutaj z wyświetlaczem OLED. Chociaż oferuje tylko niewielkie ulepszenia w stosunku do standardowego Switcha, ten kontroler pozostaje bezpiecznym zakładem i jest obecnie nawet jedną z najtańszych dostępnych konsol. Ponadto jego własne wersje korzystają ze Splatoon 3 i Pokémon Scarlet & Violet 70 euro zniżki w Rakuten.

Nintendo Switch OLED w pigułce

  • Wciągający ekran OLED
  • Port Ethernet w stacji dokującej
  • Podwój miejsce do przechowywania standardowego klucza

Zamiast zwykłych 359,99 €, dostępne są teraz wersje Nintendo Switch OLED Pokémon Scarlet & Violet i Splatoon 3 Wyprzedaż za 289,99 euro na Rakuten Dzięki kodowi promocyjnemu GAMES30.


Jeśli po tym czasie oferta wspomniana w tym artykule nie będzie już dostępna, spójrz poniżej, aby znaleźć inne promocje na Nintendo Switch OLED. Tabela jest aktualizowana automatycznie.

Gdzie kupić

Nintendo Switch OLED w najlepszej cenie?

Lepszy wygląd i większy ekran

Jego nazwa sugeruje, że Nintendo Switch OLED jest oparty na tej technologii wyświetlania, która zapewnia nieskończony współczynnik kontrastu i idealną czerń. W tym panelu piksele emitują własne światło, ale jedną z wad, które można w nim znaleźć, jest brak jasności. Zgadza się z Switch OLED, włączanie go w bezpośrednim świetle słonecznym nie jest tak wygodne. Nadal kończymy z doskonałym obrazem i grą The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears To czysta zabawa.

READ  Globalne ocieplenie, takie jak to, którego jesteśmy świadkami, miało już miejsce w przeszłości!

Kolejną zaletą ekranu jest niewielkie powiększenie, przechodzące od 6,2 cala standardowego adaptera do 7 cali z cieńszymi ramkami dla lepszego zanurzenia. Jednak definicja się nie zmieniła, odkąd pozostaliśmy przy HD, jasne jest, że Nintendo się postarało, dając nam przynajmniej Full HD. Ponieważ ekran jest powiększany bez zmiany rozdzielczości, otrzymujemy niższą rozdzielczość niż standardowy przełącznik.

Drobne ulepszenia w stosunku do standardowego przełącznika

Oprócz OLED, Nintendo Switch wyświetla drobne ulepszenia w stosunku do konsoli podstawowej, na przykład w stacji dokującej, która zawiera teraz port Ethernet. Możesz teraz podłączyć go do Internetu, aby cieszyć się bardziej stabilnym połączeniem podczas gier wieloosobowych. Problem w tym, że wiele plotek głosiło, że losowanie gry odbędzie się w 4K, ale my zostajemy przy 1080p. Do łączności zawsze jest port HDMI i port USB-C.

Jednak dwie rzeczy zostały dopracowane do góry: autonomia i przestrzeń dyskowa. Ten pierwszy skorzystał z tych samych ulepszeń, co V2 Switcha i może wzrosnąć z 5 do 9 godzin, w zależności od obsługiwanych gier. Drugi podwoił się, z 32 do 64 GB. Brzmi słabo w 2023 r., zwłaszcza jeśli jesteś fanem wszystkiego, co niematerialne, ale gry Nintendo zajmują naprawdę bardzo mało miejsca. Ponadto zawsze masz możliwość rozszerzenia pamięci za pomocą karty microSD.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą pełną recenzję Nintendo Switch OLED.

8 / 10

Nintendo Switch Pro 2021 Frandroid

Aby porównać Nintendo Switch OLED z innymi produktami z tej samej kategorii, zapraszamy do przejrzenia naszego przewodnika po najlepszych obecnie konsolach do gier wideo.


Aby nas śledzić, zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Możesz czytać nasze artykuły i profile oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.