Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wszystko, co wiemy o tej przenośnej konsoli do gier PS5

Wszystko, co wiemy o tej przenośnej konsoli do gier PS5

Sony oficjalnie potwierdziło, że pracuje nad przenośną konsolą, która pozwoli na zdalne granie w gry na PS5.

Projekt Sony Q // Źródło: Sony

Po latach plotek Sony oficjalnie potwierdziło, że pracuje nad przenośną konsolą, która ułatwi granie w gry na PS5. Został ogłoszony podczas PlayStation Showcase w środę i został ochrzczony projekt Q.

8 cali z funkcją kontrolera DualSense

« Wprowadzimy na rynek dedykowane urządzenie, które pozwoli ci przesyłać strumieniowo dowolną grę z konsoli PS5 za pomocą Gry zdalnej przez Wi-Fi — powiedział prezes PlayStation Jim Ryan podczas prezentacji PlayStation. ” Znany wewnętrznie jako „Projekt Q”, jest wyposażony w ekran Jakość HD Do 8 cali oraz wszystkie elementy sterujące i funkcje kontrolera bezprzewodowego DualSense. To nowe urządzenie ma coś, co wygląda jak wdrożony kontroler DualSense i tablet pośrodku.

Projekt Sony Q // Źródło: Sony

Dedykowany do domowych gier w chmurze

Zrozumiesz, że do grania na tej przenośnej konsoli koniecznie będziesz potrzebować PS5, a także dobrego połączenia. Przesyła strumieniowo z domu do przenośnej konsoli, tak jak jest to już możliwe na smartfonach i tabletach. Konkretnie, Project Q będzie wyposażony w ekran LCD z możliwością wyświetlania gier Osiąga rozdzielczość Full HD (1080p) i 60 klatek na sekundę. Będzie również wyposażony w wyzwalacze adaptacyjne i dotykowe sprzężenie zwrotne DualSense.

koniec 2023 r

uruchom… uruchom.. zdejmij Przenośna konsola Q planowana jest na koniec tego rokuchociaż Sony nie określiło dokładnie, kiedy i ile to nowe urządzenie będzie kosztować.

Projekt Sony Q // Źródło: Sony

Trudno przewidzieć cenę tej futurystycznej konsoli, ale do jej uruchomienia nie będzie potrzebować dużo energii. W końcu smartfon z Androidem za 200 USD obsługuje grę zdalną w rozdzielczości 1080p bez mrugnięcia okiem. Nie jest więc nierealistyczne myślenie, że Sony może zaoferować tę nową konsolę w podobnej cenie. Biorąc pod uwagę typową pozycję Sony na rynku i integrację specyficznych funkcji kontrolera DualSense, możemy spodziewać się ceny między 200 a 300 euro. Oczywiście to tylko hipotezy i aby mieć pewność, będziemy musieli poczekać na oficjalną zapowiedź Sony.

READ  Tymczasowy wymiar czasu 7 Jak uzyskać dostęp do listy NPC

W międzyczasie, jeśli chcesz wypróbować grę zdalną do strumieniowego przesyłania gier z PS5, nie musisz czekać na przenośną konsolę Sony. Prawie każdy iPhone, smartfon z Androidem, Windows lub Mac może to zrobić, a nawet jest aplikacja dla systemu Linux, którą można uruchomić na Steam Deck o nazwie Chiaki.


Chcesz dołączyć do społeczności pasjonatów? Nasza niezgoda Zapraszamy, to miejsce wzajemnej pomocy i pasji do technologii.