Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

IKEA osiągnęła sukces dzięki temu małemu składanemu stolikowi, który jest idealny na pikniki na plaży tego lata!  – Tuxboard

IKEA osiągnęła sukces dzięki temu małemu składanemu stolikowi, który jest idealny na pikniki na plaży tego lata! – Tuxboard

Ikea zaprezentowała mały składany stolik, który w kilka sekund zamienia się w tacę w niskiej cenie!

Ponieważ lato zbliża się wielkimi krokami, Ikea wprowadziła na sprzedaż niezbędne produkty Ciesz się zajęciami na świeżym powietrzu. Firma niedawno zaprezentowała mały składany stolik, który w ciągu kilku sekund zamienia się w tacę.

IKEA odniosła wielki sukces ze swoim letnim produktem

Teraz łatwiej i wygodniej jest cieszyć się posiłkiem na świeżym powietrzu na plaży dzięki Ikea. Szwedzka firma oferuje sprytne i praktyczne rozwiązanie do spożywania posiłków na plaży lub na plaży Ciesz się zajęciami na świeżym powietrzu.

W rzeczywistości Ikea właśnie zaprezentowała mały składany stolik. Dzięki swojej lekkości, przenośności i praktycznym funkcjom stał się niezbędnym dodatkiem dla osób szukających komfortu i wygody podczas letnich dni.

To jest harmonogram Taca znana jako STRANDÖN. Jest to wszechstronny produkt specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić Ci wygodę i funkcjonalność podczas dni spędzonych na plaży. lub wycieczki na świeżym powietrzu.

Jedną z wyróżniających się cech stolika z tacą Ikea STRANDÖN jest jego lekkość i mobilność. Można go łatwo transportować dzięki składanej konstrukcji, dzięki czemu jest płaski i kompaktowy.

Dodatkowo do zestawu dołączona jest praktyczna torba, dzięki której możesz zabrać go ze sobą wszędzie. Niezależnie od tego, czy łowisz ryby, wędrujesz, czy po prostu cieszysz się słonecznym dniem na plaży, To doskonały produkt.

Niesamowity składany stół

Stolik z tacą Ikea STRANDÖN ma po bokach dwa elastyczne paski. Co czyni go idealnym do trudnego terenu. Te gangi Trzymaj butelki i kubki na miejscu.

W ten sposób unika się przypadkowych wycieków. Dzięki temu napoje są stabilne nawet na nierównych powierzchniach. Nie musisz już martwić się o piasek w jedzeniu podczas lunchu. Lub nawet przekąskę na plaży.

READ  Tom Clancy's XDefiant: Ubisoft formalizuje darmowy FPS 6v6 z Rainbow Six Factions, The Division i Splinter Cell!

Dzięki wysokości 17 cm ten stół jest idealny do wygodnego spożywania posiłków na plaży bez martwienia się o piasek. Idealnie nadaje się również do Graj w gry planszowe lub karciane podczas relaksu na słońcu.

Jego rozmiar, który wynosi 57 cm długości i 45 cm szerokości, zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić naczynia i przybory kuchenne. I inne niezbędne rzeczy do spożywania posiłków na świeżym powietrzu.

Montaż stolika z tacą Ikea STRANDÖN jest tak prosty, że możesz to zrobić jedną ręką. I bez użycia narzędzi. Jego inteligentny i praktyczny projekt Pozwala na szybkie wdrożenie.

Produkt o niskiej cenie

I to, aby cieszyć się posiłkami i zajęciami na świeżym powietrzu bez komplikacji. Ponadto stół ma maksymalne obciążenie 5 kg, dzięki czemu jest wystarczająco wytrzymały, aby z łatwością utrzymać naczynia, napoje i inne niezbędne przedmioty.

Dlatego stolik z tacą STRANDÖN z Ikei to idealny wybór dla tych, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na plażę, piknik w parku, czy też zdecydujesz się łowić ryby, ten stolik z tacą zapewni Ci wszystko. Przyniesie wygodę i praktyczność.

Jego przenośna, trwała i łatwa w użyciu konstrukcja sprawia, że ​​jest niezbędnym akcesorium podczas przygód na świeżym powietrzu. Jeśli Ty też chcesz go mieć, znajdziesz go pod adresem Strona internetowa marki lub w sklepach stacjonarnych.

Dostępne za 15 euro. Jest to więc stół, który szybko stanie się podstawą Twojego codziennego życia!

Ikea jest wielkim hitem dzięki temu kompaktowemu składanemu stolikowi, który można przekształcić w tacę za ułamek ceny!