Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Forza Motorsport: Oficjalna okładka gry i nadchodzi tryb dla jednego gracza!  |  Xbox One

Forza Motorsport: Oficjalna okładka gry i nadchodzi tryb dla jednego gracza! | Xbox One

Podczas gdy nowe informacje wciąż czekają na Forza Motorsport, wydaje się, że okładka gry została ujawniona dzisiaj w wiadomości e-mail wysłanej do subskrybentów Xbox Game Pass.

Odsłoń pokrywę przez przypadek


[Mise à Jour 22h19] Microsoft szybko potwierdził, że obraz przedstawiony w biuletynie rzeczywiście był okładką gry Forza Motorsport. W ten sposób podkreślając dwa samochody, Cadillac Racing V-Series.R 2023 i Chevrolet Corvette E-Ray 2024.

Microsoft skorzystał również z okazji, aby potwierdzić, że gra została dobrze zaprezentowana podczas czerwcowej konferencji Xbox, a także cały segment poświęcony rozgrywce w trybie kariery dla pojedynczego gracza podczas Forza Monthly 13 czerwca. Data ustalona, ​​udaj się w czerwcu na Xboxygen, aby poznać wszystkie nowości.

Oryginalny artykuł z 10:59

Już w sekcji „wkrótce” pod newsletterem subskrybenci mogli zobaczyć oficjalną okładkę gry. Ten ostatni przedstawia dwa kultowe samochody, które pojawią się w grze: Corvette C8 e-ray i wyścigowy Cadillac GTB.

Forza Motorsport to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych, rozwijanej przez firmę Turn 10 Studios. Wspierana najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, gra obiecuje oszałamiającą grafikę, realistyczną fizykę i całkowite zanurzenie się w świecie wyścigów samochodowych. Dzięki mnóstwu legendarnych samochodów, kultowych torów i ekscytującym funkcjom online, Forza Motorsport staje się obowiązkowym elementem dla fanów gier wyścigowych.

Chociaż oficjalna data premiery nie została jeszcze ogłoszona, ujawnienie okładki jest zachęcającym znakiem, że gra zbliża się do długo oczekiwanej premiery. Subskrybenci Xbox Game Pass mogą spodziewać się wyjątkowych wrażeń w grach, z możliwością odkrywania Forza Motorsport w dniu premiery dzięki umieszczeniu gry w katalogu usługi.

Dowiedz się więcej o Forza Motorsport

READ  Jak odwiedzić NBA Creative Home w Fortnite for Challenge? - Brick Flip