Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyciekły zdjęcia i filmy z Project Q dla urządzenia strumieniowego Sony

Wyciekły zdjęcia i filmy z Project Q dla urządzenia strumieniowego Sony

Oprócz plotek na temat PlayStation 5 Pro, które wydają się być coraz wyraźniejsze, Tom Henderson wspomniał w kwietniu zeszłego roku the projekt Q Do Sonyurządzenie mobilne, aby cieszyć się zawartością PS5 na zdalnym ekranie. Stał się oficjalną maszyną podczas Pokaz PlayStation W maju ubiegłego roku i to pokazuje trochę więcej w tym tygodniu.


więc nie, Sony Oficjalnie nic nowego nie zostało wprowadzone. Pokazują to zdjęcia i wideo, które pojawiły się w sieci Projekt PlayStation Q Co najmniej zaskakujące. Nic dziwnego, to konsola DualSense przecięty na pół, aby pomieścić 8-calowy ekran dotykowy LCD pośrodku, oczywiście z adaptacyjnymi bodźcami i wibracjami dotykowymi, wszystko to pozwoli ci Streamuj gry na PS5 w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Widzimy również przycisk głośności, głośniki i port audio 3.5 Jack, tym bardziej klasyczny, oczywiście wybrany system operacyjny to Android.

Według informacji zgry halowektóry również potwierdza ważność tych wizualizacji, the projekt Q Będzie miał od trzech do czterech godzin autonomii, a urządzenie powinno być dostępne w listopadzie 2023 rNieznana cena. Możesz znaleźć kontroler DualSensepełny, ale bez ekranu, 69,95 euro w Amazonka.

Clint 008
Pisarz – egzaminator
READ  Ceny Xbox Game Pass rosną w Brazylii, ale jeszcze nie we Francji | Xbox One