Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ubisoft usuwa nieaktywne konta graczy i ich bibliotekę gier

Ubisoft usuwa nieaktywne konta graczy i ich bibliotekę gier

Należy pamiętać, że firma Ubisoft może usuwać konta graczy uznanych za nieaktywnych. Jeśli nie korzystają regularnie ze swojego konta, ryzykują utratę dostępu do swojej biblioteki, a tym samym do wszystkich zakupionych gier.

Twoje konto Ubisoft zbiera kurz? Jeśli nie korzystałeś z niej ostatnio, możesz otrzymać ostrzeżenie, że zostanie ona usunięta, jeśli będzie nieaktywna. Ubisoft już zdecydował Usuń nieaktywne konta graczy. Francuskie studio zapewnia, że ​​nie zamyka automatycznie nieaktywnych kont. Twierdzi jednak, że został zmuszony do usunięcia nieaktywnych kont, aby zachować swoją bazę danych.

Franczyzy Ubisoft © Ubisoft

Gracze uznani za nieaktywnych otrzymują E-mail od United Nations d’Ubisoft Poinformuj ich, że ich konto zostanie trwale zamknięte w ciągu 30 dni. Oczywiście mają możliwość odblokowania konta, jeśli chcą. Wszystko, co muszą zrobić, to nacisnąć przycisk „Anuluj”, aby zachować swoje konto. Jeśli nie odpowiedzą w ciągu 30 dni, Utracą dostęp do swojego konta, a tym samym do swojej biblioteki gier. Dość powiedzieć, że gracze, którzy właśnie dowiedzieli się o tej polityce Ubisoftu, są zawiedzeni. Jednak nie jest to jedyne ugrupowanie prowadzące taką politykę. Google planuje również usuwanie kont, które były nieaktywne przez dwa lata od grudnia 2023 r. To rozwiązanie, które ma zwolnić miejsce w bazach danych.

Przeczytaj także> Star Wars Outlaws: Ubisoft ujawnia niesamowitą serię gameplayów, czy to najlepsza gra w tej sadze?

Nieaktywni gracze mają 30 dni na odblokowanie konta Ubisoft.

Gracz udostępnił zrzut ekranu e-maila wysłanego przez Ubisoft na Twitterze. Właściwie możemy przeczytać, że gracz ma 30 dni na anulowanie zamknięcia. Ten zrzut ekranu szybko stał się wirusowy w sieci społecznościowej X, która wkrótce zostanie nazwana X. Tak bardzo, że Ubisoft odpowiedział na tweeta, aby przedstawić wyjaśnienie. ” Zdecydowanie nie chcemy, abyś utracił dostęp do swoich gier lub konta. Jeśli masz problemy z zalogowaniem się, utwórz z nami zgłoszenie do pomocy technicznej uspokaja Ubisoft.

READ  15 dni darmowych gier z Epic Games Store: Wielka gra przygodowa od Bethesdy prezentuje dzisiaj #10!

Pod tweetem gracze twierdzą, że są właścicielami Stracili już dostęp do swojego konta Ubisoft. « Straciłem konto Ubisoft i wszystkie moje gry Steam Ubisoft, które kupiłem, są teraz bezużyteczne mówi użytkownik. Firma Ubisoft poprosiła go o skontaktowanie się z pomocą techniczną w celu rozwiązania tego problemu.

Ubisoft oświadcza na swojej stronie, że może „ Natychmiast zamknij nieaktywne konta, aby zachować zgodność z lokalnymi przepisami o ochronie danych Więc studio zaleca to graczom Regularnie loguj się na swoje konta aby uniknąć wszelkich niedogodności.