Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wszystko zamknięte na transfer Christophera Nkunku!

Co dalej z tą reklamą?

Ofiara kontuzji lewego kolana przed rozpoczęciem mundialu i przegrana do końca rozgrywek, Christopher Nkunku niestety nie wziął udziału w wielkiej przygodzie Błękitnych, którzy w niedzielę o 16.00 zmierzą się z Argentyną w finał mistrzostw świata. Jednak ktoś, kto powinien wrócić do rywalizacji dopiero w lutym, widzi swoją przyszłość coraz wyraźniej. Według naszych najnowszych informacji, wszystko jest już gotowe na jego przybycie do Chelsea.

Christopher Nkunku od kilku tygodni ogłasza, że ​​odchodzi z Bundesligi. W związku z tym możemy potwierdzić, że reprezentant Tricolor (8 typów) podpisał już kontrakt z The Blues. Z naszych informacji wynika również, że Chelsea zapłaciła 60 mln euro plus premie za rekrutację napastnika RBL. Kwota większa niż klauzula odejścia zawodnika. Potraktuj to jako projekt Obecny ósmy w Premier LeagueByły zawodnik Paris Saint-Germain był priorytetem dla Todda Bohle’a w okienku transferowym.

Christopher Nkunku jest fanem bluesowego projektu!

Znakomity w barwach niemieckiej drużyny, zawodnik, który strzelił 17 goli i zanotował 6 asyst w 29 występach we wszystkich rozgrywkach od początku sezonu, potwierdza znakomite występy, jakie osiągnął za Renem. W zeszłym roku, w swoim trzecim sezonie w Niemczech, 25-latek dał się poznać jako jeden z najbardziej decydujących graczy w Europie z 35 golami i 16 asystami w 52 meczach.

Po trzech sezonach spędzonych w drużynie Red Bull Arena, napastnik Bluesa, który przeszedł przez ekstraklasę i Bundesligę, przygotowuje się do odkrycia meczów Premier League. Christopher Nkunku musi również zobowiązać się do długoterminowego kontraktu z Chelsea. Znakomita operacja przeprowadzona przez Todda Bohle, nowego szefa The Blues. Bardzo dobra wiadomość również dla Grahama Pottera, który ma nowy talent ofensywny.

READ  To nie będą Rosjanie