Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wszystko, co musisz wiedzieć o nowym bezpłatnym abonamencie

Bezpłatna (z reklamami) wersja YouTube Music przygotowuje się do wprowadzenia pewnych zmian. Oceniamy tę nową formułę.

muzyka z Youtube

Muzyka YouTube // Źródło: Frandroid

muzyka z Youtube Czy to jeszcze nie? usługa strumieniowego przesyłania muzyki Najsłynniejszy na świecie, ale wygląda na to, że Google jest zdeterminowany, aby jego platforma stała się dla niej silną konkurencją spotifyI Muzyka Apple i inni. Tym samym zmienia się darmowa wersja aplikacji.

W poście na bloguMenedżerowie serwisu faktycznie wyjaśnili na początku października, że ​​użytkownicy, którzy nie zarejestrowali się na płatną subskrypcję, będą mogli teraz cieszyć się muzyką w tle. Zrozum: nawet jeśli wyłączysz ekran smartfona lub użyjesz innej aplikacji, muzyka odtwarzana w YouTube Music nie zostanie zatrzymana.

Powinieneś wiedzieć, że w tej chwili wpłynie to tylko na rynek kanadyjski, ale”Będziemy Cię informować o globalnych planach wydawniczych – bądź na bieżąco„,” wyjaśnienie dla programistów google. Warto więc wiedzieć, co ten nowy format YouTube Music oferuje, abyś mógł w pełni zrozumieć Różnice z Premium.

Funkcje nowej bezpłatnej wersji YouTube Music

Pamiętaj, że podobnie jak wszystkie platformy do strumieniowego przesyłania muzyki, które również oferują podobny format, darmowa wersja YouTube Music to zasilane przez reklamy. Oczywiście nie zmienia się to wraz z planowaną aktualizacją.

W ten sposób osoby, których dotyczą dane, będą mogły:

  • słuchanie muzyki w tle (jak wspomniano powyżej);
  • Odtwarzaj muzykę miksowaną losowo dostosowaną do Ciebie;
  • Znajdź odpowiednią mieszankę dla określonej aktywności (sport, transport, koncentracja itp.);
  • «Przeglądaj miliony utworów i tysiące list odtwarzania za darmo».

Jednak bez Subskrypcja YouTube PremiumNie będziesz mieć możliwości słuchania określonej muzyki na żądanie ani oglądania filmu z piosenką w YouTube Music. Nie będziesz też mógł pominąć jednego utworu tyle razy, ile chcesz, aby zaczął się następny, i oczywiście nie będziesz cieszyć się usługą bez reklam.

READ  Jak zagrać w wersję beta Vanguard Call of Duty? - Przerwij Flip

Od 3 listopada 2021

Ta bezpłatna aktualizacja YouTube Music zostanie wydana 3 listopada w Kanadzie. Ciekawie będzie zobaczyć, ile czasu zajmie Google, aby udostępnić to samo reszcie świata. Musimy też pamiętać, że ze swojej strony Apple Music wyróżniło się, oferując nową subskrypcję który łamie taryfy.