Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wsparcie Nintendo Switch Error, Kod błędu 2123-1502, Skąd pochodzi błąd? – Przerwij Flip

W ostatnich dniach wydaje się, że pojawił się błąd dotyczący klucza następującego po pliku Aktualizacja aktualizacji 12.0.3. Ten błąd objawia się w pliku Kod błędu 2123-1502, wydaje się mieć duży wpływ na dostęp do eSklepu konsoli! Trudno było też zaktualizować niektóre gry i pobrać inne.

Nintendo Szybko zauważyłem problem i usunąłem aktualizację. Następnie został załatany i można go ponownie pobrać, co rozwiązuje wszystkie moje problemy!

Kod błędu 2123-1502 na Nintendo Switch

Aktualizacja z 11 czerwca 2021 r.:

Wygląda na to że Lęk wciąż dotyka wielu graczy. Nintendo jeszcze nie poinformowało o tym, ale problem najprawdopodobniej ma związek z serwerami lub niedawną aktualizacją. To będzie obowiązek Poczekaj, aż problem zostanie rozwiązany Nie masz już problemów ze swoim przełącznikiem!


podczas próby uzyskania dostępu Sklep internetowy Nintendo W ostatnich dniach mogłeś się spotkać Kod błędu 2123-1502, ma obawy dotyczące Twojej karty MicroSDXC, a także wiadomość z informacją o skorzystaniu z pomocy technicznej Nintendo Switch!

Ta troska była po prostu dlatego, że Aktualizacja z Nintendo, co umożliwiło skorygowanie obaw dotyczących stabilności. Ta aktualizacja spowodowała problemy dla wielu graczy i to było później Usunięto przez Nintendo.

była tutaj dodane ponownie W plikach konsoli możesz teraz Powtórz tę aktualizację ! Tym razem, Naprawiono błądI nie powinieneś już napotykać tego kodu błędu na konsoli.

Zwrócenie tej aktualizacji powinno rozwiązać wszelkie problemy, które miałeś wcześniej na Nintendo Switch!

READ  Nasze pierwsze wrażenia z F1 2021