Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ogłoszenie tych niezwykle rzadkich kart sprawiło, że fani podskoczyli

Jeśli licencja Pokemony Zawsze miał pewien hit z fanami, to oczywiście na pewno Szum wokół grania i zbierania kart niedawno utworzony. Wydaje się, że wszyscy tego chcą – najrzadsze karty można sprzedać w niesamowitych cenach – Nawet wywołując zamieszki w Stanach Zjednoczonych. Więc nie ma odpoczynku dla Pokemonów ones Właśnie ujawniono nowy zestaw niezwykle rzadkich kart. Powiemy ci wszystko tutaj.

Nowa partia kart sprawia niespodziankę

karty Z oryginalnym designem i mechaniką Właśnie zostało ujawnione. Jak wskazano Bukebsch, 3 Niezwykle rzadkie karty zostanie dodany za 3 zestawy po 60 kart Który trafi do sprzedaży w Japonii 20 sierpnia. Więc każda powierzchnia będzie zawierać jedna z trzech kart, zgodnie z jego przedmiotem. Uwaga: istnieje karta promocyjna Profesor Burnett. Te bardzo rzadkie karty mają specjalny rozmiar: To 4 karty w jednej!

Mechanizmy kart „v-union”

Aby lepiej zrozumieć, z czego składają się nowe karty (patrz zdjęcie powyżej), powinniśmy zwrócić na nie uwagę Mechanika gry wprowadzona przez The Pokémon Company: V-Union Cards. Zasada jest następująca: Każda karta V-Union składa się z 4 różnych kart, które są ukształtowane Cztery części zostały zaprojektowane przez Pokemona.

Zdjęcie: Pokébeach

Aby móc umieścić kartę V-Union na ławce (część planszy, na której Pokémon „czeka” przed zastąpieniem aktywnego Pokémona, który został wyeliminowany), gracz musi najpierw upewnić się, że mam Cztery części karty znajdują się na stosie kart odrzuconych. Mechanika zdecydowanie kojarząca się z przyzywaniem słynnego potwora Exodia, której pięć części razem oznacza spontaniczne zwycięstwo w Yu-Gi-Oh!.

Zdjęcie: Pokébeach

Siła kart V-Union tkwi w obu Różnorodność ataków i zdolność do samoobrony. Na przykład, Karta V-Union dla Pokemon Myoto (patrz zdjęcie powyżej) Ma wiele zalet. Tak więc, zgodnie z tłumaczeniem Bukebsch, może to Mewtwo? Wylecz do 200 punktów zdrowia (PV), Umieść 16 punktów obrażeń Na swobodnie przeciwstawnym Pokémonie ma atak zwany „Ostateczne oparzenie”, które zaraża 300 koni uszkodzenia na raz. specjalna zdolność Bariera fotonowa chroni go przed wszystkimi efektami związanymi z atakami (z wyłączeniem obrażeń), takich jak talent „Magia Straży” Jest własnością prywatną linii Mélodelfe.

READ  Steam Deck: Oto wszystko, co trzeba wiedzieć o nowej hybrydzie konsoli/PC firmy Valve

Zdjęcie: Pokébeach

Do teraz, Ujawniono tylko 3 karty V-Union, ale możemy sobie wyobrazić, że jeśli mechanika i karty osiągną oczekiwany sukces, pozostali Pokemony Dołączy do szeregów Legendary w specjalnych formatach. W każdym razie wygląda na to, że projekt został wykonany z dużą starannością, a fani na pewno też będą Chętnie dodają do swojej kolekcji.