Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Wspaniały zew, aby to zmienić”: Charlene z Monako na dobrowolnej podróży z dala od Alberta?

„Wspaniały zew, aby to zmienić”: Charlene z Monako na dobrowolnej podróży z dala od Alberta?

W lipcu ubiegłego roku Albert i Charlene z Monako obchodzili 10. rocznicę ślubu. Niestety, ani para, ani The Rock nie byli szczęśliwi mogąc świętować to wydarzenie, ponieważ księżniczka była już na kilka miesięcy w RPA. Podczas gdy oficjalnym powodem jest to, że problemy z uszami, nosem i gardłem uniemożliwiają mu powrót, krewni mają dziś inną wersję.

To jest magazyn OnaKto osiągnął z księżniczką? Charlene z MonakoKto był w stanie zebrać anonimowe zeznania członków pałacu i świty byłego pływaka. Dla nich nie ma wątpliwości: jeśli piękna 43-letnia blondynka nie wraca do domu, to dlatego, że nie chce! I jakie to ma znaczenie, jeśli Albert z Monako rzeczywiście został zmuszony do zaprzeczenia plotkom o możliwej ucieczce jego żony. „Albert i nadal się kochają. Ten przeciek jest dla niego świetnym wezwaniem do prawdziwej zmiany. Już zaczyna dawać jej pewne obietnice, że w sądzie będzie traktowana poważniej, na przykład mianując wiceprezesa Czerwonego Krzyża. Ale oczekujesz o wiele więcej!Upuściła jednego ze swoich przyjaciół.

Charlene z Monako, która od ślubu w 2011 roku miała trudności z przyzwyczajeniem się do życia w Monako, wydaje się przeżywać rozczarowanie wśród mieszkańców z powodu ciężkiej nauki języka francuskiego, ale także zza kulis Księstwa; Nawet Stefan Berne nie był dla niej zbyt łaskawy. „Trudno sobie wyobrazić, ile podwórko to kosz krabów. Myślę, że Charlene nie dostała swojej szansy, od początku kości były wypełnione zazdrością jednych i ambicją innych.„, przyznaje ekspert od pałacu. Do tego dochodzą plotki, że Caroline i Stephanie z Monako nie są szczególni.”Miło z nią, bo robi wrażenie„… Jeśli chodzi o Alberta, ktoś wyrzuca mu, że nie chronił żony przed złymi ciosami. Jednak na początku małżeństwa miłość była między nimi szaleństwem”wspólne nadawanie„.

READ  Polski zespół glam rockowy Lipz zapowiada wydanie singla „Bye Bye Beautiful” oraz wydanie drugiego albumu „Change The Melody” 15 marca 2024 roku. Erwan Community Manager

Od marca zeszłego roku Charlene de Monaco przebywa w RPA, gdzie kilkakrotnie przeszła operację uszu, nosa i gardła. Jego ostatnia i ostatnia operacja datuje się na 8 października. Chociaż wszystko poszło dobrze i jest już 20 dzień, nic nie mówi, że odwozi bagaż do domu… jednak tęskni za dziećmi i przysięga. Księżniczka, która wyznała Albertowi miłość pomimo jego przeszłości, czego on nie zrobiłNie należyByłby też typem, który niepokoiłby się pomysłem zobaczenia rozładunku innych nieślubnych dzieci, który już przyznał się do Jasmine Grace, urodzonej w 1992 roku z romansu z Tamarą Rotolo i Alexandrem Kost, urodzonej w 2003 roku z romansu z Nicole Kost. Ostatnio, byłoby to brazylijskie dziecko, które chciałoby przejść test na ojcostwo, jednocześnie wyczarowując nieletnich u swojego boku.próba wymuszenia„.

Wiele napięć opóźnia powrót Charlene do Księstwa. Data wraca do ust wszystkich, aby sprawdzić, czy amerykańska para jest naprawdę gotowa, czy nie: 19 listopada. Jeśli księżniczka nie wróci do domu na święto narodowe,Jego nieobecność zostanie uznana za stałąMagazyn potwierdza.