Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

World of Warcraft perd un de ses Najlepsi projektanci gier – World of Warcraft

Nazwisko Johnny Cash prawdopodobnie nie kojarzy się z żadnym dzwonkiem. Na koniec, tak, wyobrażam sobie, że niektórzy z was znają piosenkarkę country, która szczególnie zasługuje na znakomitą Ring of Fire lub biografię Walk the Line (którą gorąco polecam), ale tak naprawdę nie jest to temat tego artykułu. Dzisiaj mówię o Johnnym Cashu, który jest w Blizzard od ponad 12 lat i który ogłosił swoje odejście w zeszły weekend.

Po przybyciu do Irvine w 2013 roku, po raz pierwszy objął stanowisko Associate Game Designer w Warlords of Draenor. Specjalnie nadzorował Dystrykt Talador. Następnie przeszedł jako projektant gier w Legion i wykonał ogromną pracę nad artefaktami, które bez wątpienia pozostaną kamieniem węgielnym jego pracy w Blizzard. Dużo pracował także nad walkami zwierząt.

W kolejnych latach pracował nad Battle for Azeroth, zanim w 2019 roku przeszedł do starszego projektanta gry. Następnie stał się odpowiedzialny za zawartość obszaru Bastion w Shadowlands. Z tej okazji zaczął wyrabiać sobie markę w mediach, biorąc udział w kilku wywiadach promocyjnych.

W ciągu ostatniego roku jego rola jako projektanta Lead Quest stała się bardziej niejednoznaczna i bez wątpienia pracuje nad kolejnym rozszerzeniem, dbając o stworzenie ogólnego kontekstu narracyjnego gry. Częścią jego pracy było również ustalanie standardów zadań w WoW, a także dbanie o to, aby zespoły były monitorowane w tym temacie.

W tej chwili nie jest jeszcze jasne, jaka będzie przyszłość Johnny’ego Casha. Być może dołączy do innych byłych pracowników Notorious Studios, Frost Giant czy Lightforge Games albo uruchomi własny zespół. zespół muzyczny studio deweloperskie. Zresztą życzymy mu powodzenia w przyszłości!

READ  Messenger: nowe funkcje w aplikacji