Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Wojna nerwów” na granicy polsko-białoruskiej

W miarę pogłębiania się kryzysu migracyjnego na pograniczu polsko-białoruskim Tygodnik Liberalny HVG Zajmij się atakiem Putina i Łukaszenki na Europę, mówi „Gorzki” Uchodźcy i McGee Premier Victor Orban wyjaśnia, jak stara się wykorzystać sytuację politycznie.

Cień dyktatora Aleksandra Łukaszenki w tym Władimir Putin I osadnicy na pocisku, który symbolizuje prowadzoną przez Moskwę i Mińsk ofensywę przeciwko UE na granicy polsko-białoruskiej. Jego czwartek, 18 listopada, na okładce magazynu Liberal Weekly HVG W uderzający sposób podsumowuje poważny kryzys geopolityczny i humanitarny, który rozwija się obecnie u bram Unii Europejskiej. A „Wojna nerwów” (Wojna nerwów) Używając subtelnej gry słów, zgodnie ze słowem używanym przez magazyn referencyjny Zimna wojna Znaczenie „Zimna wojna”.

Sześćdziesiąt kilometrów od Białorusi znajduje się główny ośrodek przyjmowania uchodźców – Pialistok. Specjalny wysłannik z HVG Policz ponownie „Pogarsza się z dnia na dzień” Kryzysu, „Rośnie gorzko” Imigranci chcący wjechać do Unii Europejskiej, The „Sekcja” państwa członkowskie i „Stężenie” Porywacze, wykorzystajcie „Zachęty do przekroczenia granicy” Łukaszenki.

Możliwe węgierskie „zwycięstwo”

„Zapytali 8000 dolarów na osobę i okłamał nas, że bez problemu moglibyśmy wydać., zeznaje, że Afgańczyk wyjechał z żoną i dwójką dzieci. Nadzieję wyraził mieszkaniec przygranicznej wsi Białoblockie „Strach” Imigranci, gdy tylko zaczęło się zimno, „Zrobię wszystko, aby przeżyć”.

A Artykuł analityczny Kompletny plik okładki, HVG McGuire prowokuje zaprzeczenie premiera Victora Orbana „Wyraźnie potępiam” Przypinając swojego partnera Łukaszenkę „Złe kierownictwo” Kryzys europejski. Do rządu Mahiyara, „Prawny” I ten „Finanse” Polskie ogrodzenie wgUE Będzie znakiem ”Powodzenie „, Sześć lat po zbudowaniu bariery między Węgrami a Serbią, analiza HVG.

Ale w miarę rozwoju magazynu, a „Duży pokój” Do Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula van der Leyen. Ponieważ ogłosił jako przewodniczący na początku listopada „Europa nie finansuje drutu kolczastego ani murów”.

READ  Wiadomość zapewniająca do niego o stanie zdrowia nogi Welsa przed przyjęciem do szpitala

Dowód

Rozpoczęty dziesięć lat przed upadkiem muru przez reformatorów otwartych na liberalizm, Tygodnik Światowej Gospodarki (HVG) („Weekly World Economy”) jest dziś głównym tygodnikiem Magyar. Wachlarz Koc Punch,

[…]

Czytaj więcej