Włochy i Niemcy potoczyły się, a Anglia uwikłała się w Polskę

Pod koniec międzynarodowej przerwy w Europie były paryski Mois Keane strzelił dwa gole, z ogromnym zwycięstwem Włoch nad Litwą na Pope C (5:0) na stadionie Mapei, podczas gdy Giacomo Raspadori ustanowił swój pierwszy rekord ze Squadra Assura na swoim stadionie w Saskatchewan. . Szwajcaria odniosła sukces w ustanawianiu transcendentalnej dominacji w swojej grupie, nawet jeśli jest za jej kierownicą.

Co dzieje się po tej reklamie

Niemcy również po cichu wygrali na islandzkiej ziemi (0-4), z Serge Knabry z Monachium i Leroy Sane Cole J. I musiał iść na kompromis w remisie z Liechtensteinem tego wieczoru.

Anglicy zostali ukrzyżowani pod koniec meczu!

W grupie I Anglia została uwięziona pod koniec meczu w Polsce (1-1). Podczas gdy Harry Kane miał strzelić jedynego gola w drugiej połowie, to Sebastian Simaski wyrównał obie drużyny w dogrywce swoim pierwszym golem w meczu. Szansa na utratę 6-punktowej przewagi nad Albanią, drugie miejsce w grupie i łatwe zwycięstwo u siebie z San Marino (5:0).

Hiszpania pokonała Kosowo 2-0. Pablo Farnells i Ferran Torres zdobyli bramkę dla La Roja, która wykorzystała porażkę Szwecji z Grecją (Szwedzi mają teraz 4 punkty i 2 mecze straty), aby znaleźć się na lekko zdyszanej pozycji na szczycie grupy nieco niżej niż przed rozpoczęciem Turniej.

Pełne wyniki wieczoru

Grupa B:

Kosowo 0-2 Hiszpania : Pogrzeby (32e) i f. Torres (88e)

Grecja 2-1 Szwecja: Pacedas (62.) i Pavlitis (74.) dla Grecji; Quizon dla Szwecji (80.)

Grupa C:

Włochy 5-0 Litwa: Keane (11., 29.) Utkas (csc, 14.), Raspateri (24.) i De Lorenzo (54.)

Irlandia Północna 0-0 Szwajcaria

Grupa E:

Białoruś 0-1 Belgia : Oddychaj (33.)

Walia 0-0 Estonia

Grupa I:

Polska 1-1 Anglia: Szimaski (90. + 2) dla Polski; Kane do Anglii (72.)

Albania 5-0 Saint-Marin: Manaj (32e), Lazi (58e), Proja (61e), Hisaj (68e) i Usuni (80e)

READ  Prezydent Łukaszenka zarządził wznowienie stosunków z Polską

Węgry 2-1 Andora: Salai (SP, 9.) i Podka (18.) na Węgry; Lovera (82 miejsce) dla Andory

Grupa J:

Armenia 1-1 Liechtenstein: Mkhitaryan dla Armenii (sp, 45. + 5); Freak dla Liechtensteinu (80.)

Islandia 0-4 Niemcy : Knabri (5e), ​​Rudiger (24e), Sane (56e) i Werner (89e)

Macedonia Północna 0-0 Rumunia