Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Właśnie zostałam zaatakowana na ulicy”: Delphine Weisbeezer jest zdenerwowana

Między napadami a kradzieżami coraz więcej gwiazd pada ofiarą straszliwych wypadków. I ostatni szepty delfinów. Wieczorem w piątek 8 października była Miss France 2012 podzieliła się swoim wielkim przemówieniem po tym, jak została zaatakowana na ulicy.

Wkrótce po zakończeniu Nie dotykaj mojego telewizora, gdzie była Miss France pracowała jako felietonistka, a następnie Delphine Weispasser podzieliła się swoją historią na swoim Instagramie. „Właśnie zostałem zaatakowany na ulicy. Kuglarstwo, mój zegarek zniknąłKontynuując, oświadczyła ze złością:Mam dość tego kraju! Co robi policja? Skręciliśmy godzinę, aby znaleźć moich napastników i nie widzieliśmy w tym czasie ani jednego patrolu policjiNa szczęście towarzysz Rogera Earharta nie został fizycznie pobity przez przestępców.

Incydent, który rozgniewał 29-latka, który później podzielił się opinią jednego z subskrybentów. Ten ostatni wyjaśnił mu, jak bardzo jego zdaniem jest też francuska sprawiedliwość ”luźny / nieskuteczny”.

Rok pełen zwrotów akcji

W tym roku Delphine Wespiser ma na swoim koncie wiele przygód. Osoba, która jest w związku z Rogerem Earhartem – z którym dzieli kilka lat – również padła ofiarą straszliwej napaści. W marcu schwytała byłą Miss Francji z 2012 roku czysty Tego dnia padła ofiarą niewłaściwych gestów i szykan ze strony wielu polityków. A mówiąc o jego fanach:Pomalowali mnie nago, a potem przyszli do mojego domu. Zapytali moich rodziców, czy mogą mnie zabrać. Narzekaliśmy i baliśmy się. „

READ  Czy można grać w superbohaterów i superbohaterów Marvela?