Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

HBO Max przybywa do Francji

Do 2026 roku HBO Max będzie obecny w 190 krajach na całym świecie, nie pozostawiając żadnych wątpliwości co do prawdziwych międzynarodowych ambicji WarnerMedia/Discovery. Najpierw HBO Max zadebiutuje w Europie 26 października w Skandynawii (Szwecja, Dania, Norwegia i Finlandia), Hiszpanii i Andorze (6 krajów). Oprócz już ogłoszonych rynków, na których już znajduje się HBO, ten program będzie dostępny w Estonii, Grecji, Islandii, Łotwie, Litwie, Holandii i Turcji. Wszystkie rynki, na których HBO jeszcze się nie pojawiło. usługa transmisji.

Na początku 2022 roku platforma powiększy się o 14 krajów: Bośnię i Hercegowinę, Bułgarię, Chorwację, Czechy, Węgry, Mołdawię, Czarnogórę, Macedonię Północną, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię i Portugalię.

45 dni między pokojem a SVOD

Ale wielką wiadomością jest okno, które HBO Max umieści w filmie. Kolejny przebój filmowy, The Warner Bros. Obrazy będą dostępne w HBO Max dopiero 45 dni po premierze. W tym roku wystartuje w krajach skandynawskich, aw przyszłym w Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Grecji, Islandii i Europie Środkowo-Wschodniej.

Mniej niż 9 euro miesięcznie

HBO Max pokazał również, że usługa jest oferowana w atrakcyjnej cenie, z nową roczną subskrypcją zapewniającą dostęp przez 12 miesięcy w cenie 8. Pozwala to zaoszczędzić ponad 30% i obniża miesięczne koszty do około 5,99 euro w Hiszpanii i Finlandii . Kraje, w których standardowa miesięczna subskrypcja kosztuje 8,99 €. W Szwecji cena HBO Max wynosi około 8,80 euro.

Korzyści z programu

Ogłaszając swoją premierę w Europie, kierownictwo WarnerMedia miało okazję podkreślić jedną z mocnych stron platformy w stosunku do jej bezpośrednich konkurentów.

“HBO Max przybył do Europy, aby zaprezentować 100 najlepszych filmów i programów telewizyjnych Warner Bros. Zdjęcia. Korzystając z HBO, Max Originals, DC i Cartoon Network”.Johannes Larcher, prezes HBO Max International powiedział. Prezes HBOE MEA Christina Solebak dodała: “Zapewniamy rozrywkę europejskim fanom odkąd uruchomiliśmy nasz pierwszy kanał telewizyjny HBO na Węgrzech w 1991 roku. Od ponad dekady jesteśmy również w Europie kontynentalnej dzięki usługom strumieniowym pod marką HBO. Max oznacza pojawienie się nowej usługi, która trwa nowy krok, oferujący lepsze wrażenia wizualne oraz znacznie szerszy zakres treści z najlepszą rozrywką dla całej rodziny w bardzo atrakcyjnej cenie.HBO Max w Europie, aby nasi klienci mogli cieszyć się he-he.

READ  Kiedy Better Call Saul sezon 5 będzie emitowany na Netflix?

A co z Francją?

Nic dziwnego, że urzędnicy HBO Max nie wydali żadnych oświadczeń we Francji. Umowa z OCS nie wygasła (wygaśnie w 2023 r.), a nawet po ogłoszeniu uruchomienia SVOD 45 dni po kinie, logika dla następnej osi czasu mediów Tricolor jest taka, że ​​nie mogę się dostać. W tym przypadku HBO to nie tylko Francja, bo ma kontrakty z Sky Group w trzech innych krajach europejskich (Wielka Brytania, Niemcy i Włochy) do 2025 roku.

Innymi słowy, James Bond powiedział: „HBO Max może poczekać”.

(funkcja (d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if zwraca(d.getElementById(id));
js = d.createElement(elementy); js.id = identyfikator;
js.src = “//connect.facebook.net/fr_FR/all.js#appId=243265768935&xfbml=1”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs),
} (dokument, ‘skrypt’, ‘facebook-jssdk’));