Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wiemy, kiedy sezon 3 The Boys zostanie wyemitowany w Prime Video!

Hitowy serial The Boys, wyprodukowany przez Amazon Studios i Sony Pictures Television, powraca w czerwcu 2022 roku na Prime Video.

chłopcy wrócił ! Długo oczekiwany trzeci sezon popularnej serii miał premierę w Prime Video z trzema pierwszymi odcinkami w piątek, 3 czerwca. Kolejne odcinki będą dostępne w każdy piątek, aż do 8 lipca. Podobnie jak w poprzednim sezonie, ten nowy ośmioodcinkowy sezon będzie transmitowany wyłącznie na platformie streamingowej Amazona.

chłopcy Na podstawie bestsellerowego komiksu New York Times autorstwa Gartha Innesa i Darka Robertsona. Przypominamy, że ta seria zawiera oryginalne wizje, humorystyczne i ironiczne świata super-bohaterów – qui sont aussi populaires que des célébrités, aussi influents que des politiciens i aussi vénérés que des dieux – superntau de leuirs dobrych uczynków. The Boys, grupa strażników, kontynuuje misję odkrywania prawdy o Siódemce i Vought, wielomiliardowej grupie, która zarządza superbohaterami i ukrywa ich niebezpieczne sekrety.

Odkryj serię The Boys w Prime Video

bardziej szalony sezon

Fabuła tych nowych odcinków jest utrzymywana w tajemnicy, ale książka dała nam trochę ziarna do zmielenia. Eric Kripke ogłosił w lipcu ubiegłego roku, że niektóre sceny będą bardziej widoczne. Oczywiście byłaby to kwestia adaptacji Herogazmu, szczególnie siarkowego rozdziału z komiksu. W tym numerze wszyscy superbohaterowie gromadzą się wokół corocznej imprezy, której głównym gościem jest rozpusta. Hughie i jego gang wkradną się na uroczystość i wezmą udział w wielkim meczu pomiędzy wieloma członkami Siódemki.

READ  Znaczenie Chantal Frank, córki RBO