Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wdzięczność wprowadziła na rynek Angevin w ekologicznych lnianych koszulach wyprodukowanych we Francji

Zaledwie rok temu, podczas pierwszej rezerwacji, dwóch braci Bhawar wprowadziło swoją markę lnianych ubrań, zaczynając od T-shirtów. Rok później przyszła kolej na koszule z ekologicznego lnu, aby ujrzeć światło dzienne. Od 6 kwietnia na Ulule rusza kampania przedsprzedażowa.

Jean i Pierre Forester, dwoje rodzeństwa pochodzenia marki – wdzięczność

Wiosną 2020 roku Pierre i Jean Forester, dwaj bracia z małego miasteczka Bihwar kilka kilometrów od Angers, uruchomili własną markę odzieży lnianej. ” Dorastając na małej wyspie, takiej jak Béhuard, szybko rozwinęliśmy wartości etyczne i środowiskowe. Od dzieciństwa rośnie zanieczyszczenie, zwłaszcza plastik. Chcieliśmy pracować, łącząc pasję do mody z zaangażowaniem w ochronę środowiska », Wyjaśnił Pierre Forrester.

Aby działać po swojemu, zaczęli od swojej marki. Dzięki »Wystawiać lniane koszule wykonane w całości we Francji. Akcja zbierania funduszy zorganizowana na Ulule odniosła taki sukces, że zamówiono 270 koszul w przedsprzedaży i zebrano 25 000 euro. ” Celem było, aby nas znali, a wynik był bardzo satysfakcjonujący. W lecie będziemy odsprzedawać koszulki », Mówi Pierre.

Nowa kolekcja ekologicznych lnianych koszul wyprodukowanych we Francji

Opierając się na sile tego pierwszego doświadczenia, bracia właśnie wyruszyli Kolekcja ekologicznych lnianych koszul Wyprodukowano w całości we Francji. ” Zakochaliśmy się w zaletach lnu. Koszula to produkt nieśmiertelny. Chęć tworzenia ponadczasowych elementów, które można nosić przez długi czas „” Kontynuuje Pierre Forrester.

6 kwietnia wystrzelono Béhuardais Kampania w przedsprzedaży Z dwoma modelami dostępnymi w czterech kolorach. ” Celem jest zaoferowanie produktu, na który prawie każdy może sobie pozwolić, nawet jeśli 45 euro to nadal pewna cena za koszulkę. », Dodaje Pierre. W przeciwieństwie do niektórych ubrań wykonanych na drugim końcu świata, czasem w nieodpowiednich warunkach pracy, w DziękiMade in France to nie tylko slogan. Użyty len pochodzi z trzech sekcji francuskich (Seine-et-Marne, Seine-Maritime i Eure). Jest tkany w Troyes, a tkanina jest montowana w warsztacie w Caen.

READ  WTI zyskuje 2,5% po zamknięciu rurociągu Keystone

« Obecnie jest tylko scena przędzalnicza francuska firma Safilin z siedzibą w Nord-Pas-de-Calais, która ma magazyny w Polsce. Ta wiedza nie jest już dostępna we Francji. Więc jest w 99% wyprodukowany we Francji. Dobra wiadomość jest taka, że ​​ta sama firma przeniesie przędzalnię w ten region w 2022 roku. Pierre się cieszy.

Do tej pory wykonano już 414 koszulek Zamówiony w przedsprzedaży. « Jesteśmy mile zaskoczeni, jak szybko ludzie kupują ten produktDwaj bracia ukończyli, nadal studiując w College of Business Administration. Dziś niewielka marża, jaką możemy uzyskać na sprzedaży, pozwala nam ożywić zamówienia i utrzymać firmę przy życiu. Miejmy nadzieję, że w najbliższych latach będziemy mogli z tego żyć. »

Po T-shirtach i koszulach zespół może wkrótce zostać uzupełniony o spodnie, szorty i szaliki.