Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W rzeczywistości ujawnił strategię Paris Saint-Germain z Mbappe

Około dziesięć dni przed końcem okienka transferowego Kylian Mbappe nie przedłużył kontraktu z Paris Saint-Germain, który wygasa 30 czerwca 2022 roku. Podczas gdy wielu obserwatorów obawia się, że 22-latek będzie miał wolny start, klub stołeczny ma swój plan dobrze nakreślony w tym pliku.

Paris Saint-Germain wyklucza odejście Kyliana Mbappe tego lata

„Wszyscy znają przyszłość Kyliana. Kylian Parisi, bardzo konkurencyjny. Powiedział, że chce konkurencyjnego zespołu, a teraz nie ma więcej konkurencji niż PSG. Nie ma już wymówki, by zrobić coś innego. „ Podczas oficjalnej prezentacji Lionela Messiego Nasser Al-Khelaifi chciał jasno określić przyszłość Kyliana Mbappe.

o głowie Paryż Saint-GermainDzięki wzmocnieniom od Lionela Messiego, Sergio Ramosa, Georginio Wijnalduma, Achrafa Hakimi i Gianluigiego Donnarummy, Mbappe nie ma już argumentów, by nie odnowić swojego zaangażowania w Rouge et Bleu. Według La Gazzetta dello Sport, administracja Paris Saint-Germain pozostaje stanowcza w obliczu licznych próśb ze strony francuskiego reprezentanta o zgodę na rozpoczęcie negocjacji z Realem Madryt w sprawie jego transferu tego lata. Nasser Al-Khelaifi bezpośrednio uniemożliwia odejście byłego napastnika Monako. Nawet jeśli oznacza to, że będzie mógł swobodnie wyjechać następnego lata? Nie poprawnie.

Paris Saint-Germain grał i polegał na garderobie Mbappe’a

Według włoskiej gazety celem Paris Saint-Germain jest szczelne zamknięcie drzwi, aby się wydostać Kylian MbappeNiekoniecznie widzisz, jak spełnia ostatni rok swojego kontraktu i ściga się swobodnie pod koniec sezonu 2021-2022. Gazzetta dello sport Wyjaśnia, że ​​planami paryskich liderów jest postawienie na czas, wychodząc z szatni, a zwłaszcza Nowi rekruci, w tym Lionel Messi, przekonaj Mbappe do rozszerzenia. Liderzy uważają, że dobra europejska kampania może być też mocnym argumentem, by skłonić rodaka Bondiego do podjęcia decyzji na korzyść PSG.

READ  Łukaszenka w jego butach po roku represji na Białorusi