Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W rzeczywistości ujawnił strategię Paris Saint-Germain z Mbappe

Około dziesięć dni przed końcem okienka transferowego Kylian Mbappe nie przedłużył kontraktu z Paris Saint-Germain, który wygasa 30 czerwca 2022 roku. Podczas gdy wielu obserwatorów obawia się, że 22-latek będzie miał wolny start, klub stołeczny ma swój plan dobrze nakreślony w tym pliku.

Paris Saint-Germain wyklucza odejście Kyliana Mbappe tego lata

„Wszyscy znają przyszłość Kyliana. Kylian Parisi, bardzo konkurencyjny. Powiedział, że chce konkurencyjnego zespołu, a teraz nie ma więcej konkurencji niż PSG. Nie ma już wymówki, by zrobić coś innego. „ Podczas oficjalnej prezentacji Lionela Messiego Nasser Al-Khelaifi chciał jasno określić przyszłość Kyliana Mbappe.

o głowie Paryż Saint-GermainDzięki wzmocnieniom od Lionela Messiego, Sergio Ramosa, Georginio Wijnalduma, Achrafa Hakimi i Gianluigiego Donnarummy, Mbappe nie ma już argumentów, by nie odnowić swojego zaangażowania w Rouge et Bleu. Według La Gazzetta dello Sport, administracja Paris Saint-Germain pozostaje stanowcza w obliczu licznych próśb ze strony francuskiego reprezentanta o zgodę na rozpoczęcie negocjacji z Realem Madryt w sprawie jego transferu tego lata. Nasser Al-Khelaifi bezpośrednio uniemożliwia odejście byłego napastnika Monako. Nawet jeśli oznacza to, że będzie mógł swobodnie wyjechać następnego lata? Nie poprawnie.

Paris Saint-Germain grał i polegał na garderobie Mbappe’a

Według włoskiej gazety celem Paris Saint-Germain jest szczelne zamknięcie drzwi, aby się wydostać Kylian MbappeNiekoniecznie widzisz, jak spełnia ostatni rok swojego kontraktu i ściga się swobodnie pod koniec sezonu 2021-2022. Gazzetta dello sport Wyjaśnia, że ​​planami paryskich liderów jest postawienie na czas, wychodząc z szatni, a zwłaszcza Nowi rekruci, w tym Lionel Messi, przekonaj Mbappe do rozszerzenia. Liderzy uważają, że dobra europejska kampania może być też mocnym argumentem, by skłonić rodaka Bondiego do podjęcia decyzji na korzyść PSG.

READ  Kiel to jeden z największych klubów w historii!