Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„W 2024 roku nie będziemy nawet mieli państwa” – skrytykował Donald Trump na spotkaniu, które miało rozpocząć walkę o wybory w połowie kadencji.

Powiedział, że było to „pierwsze spotkanie w wyborach 2022”, wyborach śródokresowych, w których zorganizowano wydarzenie, aby wesprzeć kandydata Republikanów do Kongresu.

Artykuł autorstwa

opublikowany

Aktualizacja

czas czytania : 1 minuta.

W drodze do roku 2022… i 2024. Donald Trump oficjalnie rozpoczął kampanię śródokresową w USA w sobotę, 26 czerwca, znajdując w Ohio ekscytującą atmosferę spotkań, którą uwielbia, skupioną już na nadchodzących wyborach prezydenckich za trzy lata. To było „Pierwsze Spotkanie Wyborów 2022”We wstępie podkreślił, że impreza została zorganizowana dla poparcia kandydata Republikanów do Kongresu, który jest także byłym doradcą miliardera, Max Miller. Wrócimy do domu [des représentants]Powrócimy do SenatuUderzył byłego prezydenta.

Donald Trump uczestniczył w swoim pierwszym ważnym spotkaniu od czasu opuszczenia Białego Domu pięć miesięcy temu. W żywym, półtoragodzinnym przemówieniu przedstawił swoje zwykłe tematy, w tym temat prowadzenia Ameryki. „na jej mękę” z powodu jego następcy. „Joe Biden niszczy nasz naród na naszych oczach. Kto do diabła wie, co wydarzy się w 2024 roku, nie będziemy nawet mieli kraju!”, Powiedział.

Powtórzył również swoje zarzuty wyborcze „skradziony” przez Demokratów w 2020 roku. 75-letni potentat nieruchomości nie przyznał wyraźnie zwycięstwa Joe Bidena. „Wygraliśmy wybory dwukrotnie i być może będziemy musieli wygrać je po raz trzeci”., powiedział.

Donald Trump popiera Maxa Millera, który występuje przeciwko Republikaninowi w Izbie Reprezentantów Anthony’emu Gonzalezowi. Ten ostatni, reprezentujący Ohio, był jednym z dziesięciu Republikanów w Izbie Reprezentantów na 211, którzy głosowali za oskarżeniem Donalda Trumpa podczas jego procesu za „podżeganie do buntu” po wydarzeniach na Kapitolu z 6 stycznia. „Anthony Gonzalez to fałszywy republikanin, hańba dla twojego kraju”.Donald Trump wręcz przeciwnie, chwalił talenty Maxa Millera. „Max będzie twardy wobec imigracji… Będzie chronił pracę w Ohio, tak jak ja.”

READ  Co najmniej 169 rannych w starciach na dziedzińcu meczetu