Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W 20 najchętniej oglądanych serialach telewizyjnych we Francji nie ma już żadnych zagranicznych seriali

W 2020 tak nie było Pani graI Oryginalny Lub czwarty sezon Korona. Po raz pierwszy od ponad dekady żaden zagraniczny serial nie pojawił się wśród 20 najchętniej oglądanych programów telewizyjnych we Francji w 2020 roku, w roku, w którym we Francji wzrosła liczba France Télévisions kosztem TF1. CSA Opublikowano w piątek 17 września.

Do 2016 r. około połowa tej listy — badanej co roku od 2009 r. — składała się z powieści amerykańskich i brytyjskich, przypomina CSA w swoim badaniu przedstawionym na festiwalu La Rochelle Fiction.

A od 2017 do 2019, od dwóch do trzech amerykańskich seriali (dobry lekarzI WydajeI PACNIĘCIE…) Nadal byliśmy w porządku, opierając się francuskiemu apetytowi na francuską powieść od 2015 roku, po latach dominacji w importowanych telenoweli.

Najlepsza publiczność fantasy z „Dlaczego żyję”

Jeśli w rankingu nadal dominuje TF1, który ma najlepszą publiczność dla powieści fantasy Dlaczego żyję?Jego film telewizyjny inspirowany życiem Grégory’ego Lemarchala (8,3 mln widzów) jest teraz “w większości wymyślone” CSA wskazuje, że spośród utworów nadawanych we France Télévisions.

Kapitan Marlowe (2NS), Morderstwa w KorizI Zbrodnia w HeraultI Candice Renoir… France Télévisions ma w rankingu trzynaście powieści, w tym osiem dla France 3 i pięć dla France 2. To o siedem powieści więcej niż w 2019 roku i znacznie mniej niż powieść TF1. „Zazwyczaj koncentruje się wokół TF1, więc francuski ranking wygląda w tym roku bardziej konkurencyjnie”, zauważa CSA.

Przeczytaj także „Captain Marlowe”: gwiazdorski duet w cichej historii

W tym roku ponownie lista nagród dedykowana jest serii detektywistycznej. kukurydza „Pięć najlepszych odbiorców na ekranach innych niż telewizor (smartfon, komputer i tablet)”mieszkać lub wracać, „Wydaje bardziej sekwencyjne historie i dotyka dramatu i/lub komedii w krótszych formatach”, potwierdza Kanadyjska Agencja Kosmiczna.

Świąteczny odcinek TF1 Daily, Tutaj wszystko się zaczynai tym samym dociera do głowy z 308 000 widzów, przed kolejną serią France 2. dziesięć procent (276 000 widzów), a następnie odcinek płomień (Canal +, 273000), od Dlaczego żyję? (272000) oraz odcinek Jutro jest nasze (TF1, 236 000 widzów).

Świat z AFP

READ  Rynek usług wychodzących w Europie i Ameryce Północnej - podsumowanie branży w 2030 r