Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Karen Le Marchand nie radzi sobie w L’Amour est dans le pré? Wielu rolników zeznaje!

Wkrótce po emisji Nie dotykaj moja wiadomość jest otwarta dla wszystkichRolnicy, często w towarzystwie swoich połówek, chcieli wyrazić ogromne wsparcie dla Karen Le Marchand, świadectwa tak ciepłe w sercu gospodarza, które przekazała w swojej relacji na Instagramie.

Lucille i JeromePara powstała dzięki 15. sezonowi Miłość jest na łące, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka (małej dziewczynki, która wkrótce się urodzi) wyraziła swoją miłość i wdzięczność Karen Le Marchand. „Chcieliśmy tylko powiedzieć kilka słów naszej ukochanej cioci Karen, ponieważ w niektórych programach jest kilka niezbyt miłych artykułów i trochę bzdur, których nawet nie chcemy reklamować.”, Zaczęli. Wtedy zakochani chcieli pamiętać, że bez Karen Le Marchandnic się nie stanie”. Możemy mu powiedzieć z całego serca: „Tak bardzo cię kochamy, ciociu Kaka, kochamy cię!„”

Mateusz i Aleksander, małżeństwo powstałe w roku Miłość jest na łące 2020, który ożenił się w czerwcu ubiegłego roku – związek, w którym uczestniczyła Karen Le Marchand – również wyraził się. Kochankowie bronią wszystkiego, co w niej zostało powiedziane Nie dotykaj moja wiadomość jest otwarta dla wszystkich On jest „Fałsz, fałszywy nawiasTak, gospodarz ma.Jej osobowość jest taka jak wszyscy inni i jest tak dobra, że ​​ją ma„.”Ale jest niesamowicie słodka i słodka– dodał Mateusz.To niesamowite, to miłość”, dodał Alexander. Matteo zakończył, mówiąc, że chciałby zaprosić rolników do złożenia zeznań, aby zrównoważyć debatę w Nie dotykaj moja wiadomość jest otwarta dla wszystkichBardzo ważna uwaga.

Karen Le Marchand przesłała również wiadomość od Nicole i François, pary utworzonej dzięki 14 sezonowi L’Amour est dans le meadow, którzy mają takie samo podejście do obrony gospodarzy. Pierre i Frederic, kolejna para reprezentująca Miłość jest na łące, udzielili także wsparcia Karen Le Marchand jako Frank w wyborze aktualnie emitowanego sezonu oraz innym nominowanym do programu kandydatom prezentowanym przez prowadzącego, renesans.