Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Villa powraca, Cassie jest w grupie, aby zmierzyć się z Metzem w piątek?

Sam Julien Stéphane ogłosił to dzień wcześniej na konferencji prasowej: „Anthony Casey odszedł”. Jednak pod koniec treningu derbowego w czwartkowe popołudnie trener ze Strasburga był mniej otwarty: „Dla Tite sprawy toczą się znacznie szybciej niż Oczekiwano. Ocenimy z personelem medycznym, ale nie jest wykluczone, że będzie na planie.”

Od środy lewa strona Team Racing, zwolniona przed przerwą w Lyonie po tym, jak czuła się niekomfortowo w prawej ręce, podwoiła wyścigi z dużą mocą. Następnego dnia naturalnie wziął udział w sesji z kolegami z drużyny i najwyraźniej otrzymał zielone światło od lekarza klubu, Francois Petry. Musimy wierzyć, że oryginalny Feuerbach nie chciał przegapić meczu derbowego z sąsiadem Moselle, nawet jeśli najprawdopodobniej siedziałby na ławce.

Wkład Diallo i Niamsi?

Julian Stefan oznacza również powrót swojej lewej strony Carol Villa z zawieszenia, która prawdopodobnie zostanie zmiennikiem po pominięciu sesji we wtorek i środę za cios, który otrzymał w poniedziałek. Po treningu tego popołudnia młody Habib Diarra i Aymeric Ahmed zostali oddani do dyspozycji drużyny U19.

Jedenastu początkowych graczy, wciąż 5-3-2, bez wątpienia przejdzie pewne poprawki: oprócz pozostania Dimitri Lenarda na lewym skrzydle defensywy w miejsce Cassie, która zastąpiła go już w Parc OL, debiutanta. Z Rennes Jairzino Niamsi prawdopodobnie zastąpi Lucasa Perina w środku obrony Lucasa Perina, który przesunął go na kwadrans przed końcem meczu w Lyonie.

Na froncie ofensywnym trener Dolnego Renu może pokusić się o rozpoczęcie Habiba Diallo przeciwko swojemu byłemu klubowi. Reprezentant Senegalu zdobył punkty podczas swoich występów przeciwko Brestowi – skąd pochodził trzeci gol Thomassona – oraz w Lyonie, gdzie w dogrywce obniżył wynik rzutem karnym i otworzył kontrę.

„Od początku mówiłem, że mamy trzech wysokiej rangi napastników, z Habibem (Dialo), Ludo (Ajorec) i Kevinem (Gameiro), i że ci trzej gracze będą mieli przez cały sezon możliwość Technik powiedział także na konferencji Dziennikarz w środę powiedział, że Habib również zostanie sprowadzony w nadchodzących tygodniach na rozpoczęcie meczów. oddychać.

READ  Lisa Litchfuss powraca z The Red Flames: „Bycie profesjonalistą zmienia twoje życie”

W Metz Frederic Antonetti nie powinien zbytnio zmieniać dla swojego zespołu. Nicolas de Preville, były napastnik Bordeaux, który dotarł do końca okienka transferowego, wygląda na gotowy do uhonorowania swojego pierwszego czaru z Granatami u boku Ibrahimy Nyan.

potencjalne zespoły

Strasburg: Sole – Gilbert, Dzeko, Nyamsi, Le Marchand, Lenard (kapelusz) – Thomasson, Persic, Belgaard – Diallo, Ajurk. Alternatywy: Fila, Perrin, Caci, Siby, Aholou, Kandil, Waris, Gameiro, Kawashima (g). Trener: Julian Stefan.

Metz: Oukidja – Centonze, Bronn (kapelusz), Kouyaté, Udol, Delaine – Maïga, Pajot – P.-M. Sar-Nian, de Preville. Alternatywy: Niakate, Bassi, Chimbebe, Bo. Traore, LG, L. Joseph, C.; Sabali, Yad, Os. torba). Trener: Frederic Antonetti.

nieobecny: W Strasburgu Sissoko (kolano), Sahee (ścięgno podkolanowe), Motheba (kolano), B. Kamara (g), Ahmed, H. Diarra (wybór); W Metz, K. Ndoram (obojczyk), M.-A. Caillard (g), Oberhauser (g), Alakouch, Boulaya, Lacroix, Nguette, Mikelbrencis (wybierz).