Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Po Rangers – Lyon w Lidze Europy: W OL zmieniło się prawie wszystko, ale nie europejskie DNA

Świat się zmienił, a także Premier League. Ale niektóre tradycje nie są stracone. Solidny i przekonujący przeciwko Rangersom w czwartkową noc W swoim pierwszym meczu w Lidze Europejskiej (2-0)OL rozpalił czasem rozczarowujący, czasem gorzki europejski tydzień dla francuskiego futbolu. Znowu można pokusić się o stwierdzenie, że Klub Rodanu płynie we krwi Europy. To wciąż i zawsze najlepsza gwarancja.

„Ruch wielonarodowy nie będzie potrójny, dopóki Neymar będzie na tym poziomie”

Często zajmowaliśmy się również wszystkim z sześcioma francuskimi klubami, które rozpoczęły swoją kampanię w tym tygodniu. W Lidze Mistrzów: Wielkie rozczarowanie z Paris Saint-Germain, niezdolny do pokonania FC Brugge (1-1) pomimo trzech gwiazdek i dużej frustracji Lille, dobrowolnej, ale niestabilnej u siebie, przeciwko Wolfsburgowi (0:0). w Lidze Europejskiej, gorycz zapałek Ten OM wygrałby dziewięć razy na dziesięć w Lokomotiv Park (1-1), co byłoby skromną satysfakcją z powolnego sukcesu Monegasque w starciu ze skromnym Sturm Graz (1:0). Wreszcie, na konferencji Ligi Europejskiej panowały mieszane uczucia po niedokończonym wyczynie Rennesa przeciwko Tottenhamowi wicemistrza Europy 2019 (2-2).

połącz Europę!

Arcydzieło i triumf: OL nie żartuje z Europą

5 godzin temu

Messi – Neymar – Mbappe: animacja do poprawy, jedenaście do poprawienia

Oczywiste jest, że ogólne wyniki tych pierwszych rund nie są tak negatywne, jak w ostatnich latach. Wszystkie pięć francuskich drużyn złożyło obietnice, jeśli nie zasugerowało, że jest miejsce na poprawę. Les Gones zrobili to, co (prawie) zawsze: podnieśli swój poziom w środku tygodnia. Niekoniecznie wygrał, po rozpoczęciu sezonu z połową figi i połową winogrona, nawet jeśli OL miał znacznie lepszą kontrolę nad przyjęciem w Strasburgu w ostatnią niedzielę (3-1) niż wyjazd do Nantes przed rozejmem (0-1).

Czy OL przeprowadziło własny test porównawczy?

Przed legendarnym spotkaniem Potwierdził Steven Gerrard to jest RZS”Musi być w C1„Pod względem pozycji i zaangażowania klub z Rodanu zachowywał się tak, jakby tam był, co niekoniecznie miało miejsce w przypadku innego francuskiego klubu i nie liczy się tylko uczestnictwo.

Wcześniejsza obojętność Mbappe, Hallera i Barcelony: szczyty i klapa

Co więcej, Lyonnais nigdy nie stracił ani nici ani nerwów, pomimo atmosfery Ibrox Park, która na to czekała i obecności młodych graczy na trawniku (Caqueret, Diomandé, Gusto).Początek meczu nie był dobry […] Ale może to było normalne z bardzo wyjątkowymi wibracjami?, wskazał Peter Boss, trener Rodanu. Po pierwszym golu myślę, że zagraliśmy bardzo dobrze. “

Jak dotąd, z rezerwy, holenderski technik po raz pierwszy pokazał prawdziwe oznaki zadowolenia, na końcowym gwizdku i na konferencji prasowej. Zapach Europy pozwolił również graczom lepiej zastosować swoje przepisy. “Czy to standardowe dopasowanie? Nie mogę tego powiedzieć, bo jestem tu dopiero od dwóch miesięcy, Potwierdzony. To prawda, że ​​sprawy mają się coraz lepiej. […] Ale w drugiej połowie zagraliśmy naprawdę dobrze“A jeśli Lyon tak naprawdę się nie zmieni, nadal mogą dobrze grać w niedzielę … w Paris Saint-Germain. Dla OL niepokojenie Galii w stolicy było przez jakiś czas inną tradycją.

Messi Boateng, unikając przeszłości dla przyszłych pokoleń

Liga 1

Messi Boateng, unikając przeszłości dla przyszłych pokoleń

11 godzin temu

połącz Europę!

W końcu odzyskany Denaire przybywa, aby walczyć z Rangersami

Wczoraj o 22:12

READ  Etienne-Lyon: Czy Boyle i Zieloni mogą to zrobić ponownie w październiku 2019 roku?