Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Uwięziony żołnierz w Gujanie po dźgnięciu swojego szefa

Żołnierz 33. RIMA został postawiony w stan oskarżenia i osadzony w areszcie w piątek 30 kwietnia w Gujanie za siedmiokrotne dźgnięcie jednego ze swoich przełożonych w dniu 28 kwietnia w biurze w Fort Desaix w Fort de France.

Sędzia śledczy postawił mu zarzut „Zainicjuj morderstwo», Przed uwięzieniem w Remire Montjoly. Żołnierzowi grozi do 15 lat więzienia.

«W środę rano żołnierze 33. pułku piechoty morskiej zostali zadźgani na śmierć przez innego członka pułku.„, Zidentyfikowano siły zbrojne Antyli w komunikacie prasowym.

35-letni napastnik uderzył swoją ofiarę siedem razy, zanim został zabity.Kontrolowane przez istniejących żołnierzy, a następnie przekazane na polecenie Prokuratora Generalnego Fort de France firmie Żandarmerii w Fort de FrancePo dwóch dniach pobytu w areszcie policyjnym wydano nakaz przewiezienia go do Gujany w celu przedstawienia go do Prokuratury Kajeńskiej właściwej w sprawach wojskowych.

Ofiara, która przeszła pilną operację w szpitalu Uniwersytetu Martinique, jest teraz w domuStan stabilnyWedług sił zbrojnych. Ranny dowódca opuścił oddział intensywnej terapii w piątek. Śledczy wkrótce usłyszą, jak wyjaśnić, co wydarzyło się w tym biurze wojskowym w Fort de France.

READ  Odnośnie. Wojna między Izraelem a Hamasem: „Nie ma możliwości” zawieszenia broni w Gazie dla Joe Bidena