Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Usuń film, w którym youtubeur Papacito symuluje morderstwo zbuntowanego wyborcy

« Dziś sprawdzimy, czy lewica jest kuloodporna. » Niedziela 6 czerwca, autor i youtubeur Papacito publikuje na swoim kanale youtube Film wyprodukowany we współpracy z Który Kodeks Reinho. Strzelają do manekina przedstawiającego zbuntowanego bojownika i dają tysiąc wskazówek, jak uzbroić się we Francji. Jean-Luc Melenchon wyraził swoje oburzenie i wideo zostało ostatecznie usunięte w poniedziałek 7 czerwca pod koniec popołudnia.

Pierwsza to postać nowej generacji skrajnej prawicy. Do niedawna jego książki sprzedawano w wydawnictwie siarkowym pierścieńSytuacje teatralne, w których ich miejsce zajmują współczesne postacie męskie” lewicowcy „Często pojawia się w antygejowskich stereotypach. Na Youtube „szokujące wywiady” Papacito przed kamerą, w których komentuje wiadomości i wychwala swój ulubiony okres, średniowiecze, zebrały ponad milion wyświetleń.

Code-Rheino ze swojej strony jest czystym produktem youtube. Były żołnierz prowadzi kanał, w którym w bardzo męskim tonie opowiada głównie o broni palnej i jej ustawodawstwie. Ma teraz 288 000 subskrybentów. Oprócz darowizn mieszka również w ćwiczeniu zbrojeniowym, które organizuje lub w którym uczestniczy, np. w Polsce.

Film „edukacyjny”, ale z „faszystowskimi” tendencjami.

W tym dopracowanym filmie ci dwaj jasno pokazują, że chcą to sprawdzić” Jeśli główny temat osoby, która głosuje na Melenchona, może oprzeć się atakowi terrorystycznemu Sequel składa się ze strzelania z karabinów myśliwskich do manekina, który jest przedstawiany jako działacz rebeliantów. Film instruktażowy, ale ze wskazówkami. Fascynujący » Rozpoznaje Papacito po wstępie.

Film przywołuje fikcję z czasów wojny secesyjnej i jest powracającym tematem dla tych YouTuberów. Papacito wyjaśnia, że ​​„ Lewica będzie bezradna, jeśli w ciągu najbliższych kilku lat wydarzy się coś nieoczekiwanego “, stan” zaciemniać W krótkim filmie z 2018 roku Code-Rinho faktycznie zabija wrogów, którzy czasami ubierają się na czarno lub noszą kefiję.

lewo Jak pokazano na tym filmie, trzyma torbę z tytoniem i talerzami z warzywami. Jest też pokryta gazetami od lewej – Wydanie lub Les Enrock – K ” zastawianie W środku filmu, przy akompaniamencie chwytliwej muzyki, dwaj mężczyźni strzelają do modelki, której głowa eksplodowała.Na zakończenie widzimy, jak Papakito uderza dziesiątki ciosów wielkim nożem w tę samą modelkę, zanim wypowie słowa czysto naukowe “podpuchnięte.

READ  Tata Camille Lacourt: Alice Detolinaire urodziła! Piękne imię i pierwsze rodzinne zdjęcie

Promocja broni

Jean-Luc Melenchon, który w tym samym czasie był uwikłany w kontrowersje związane z jego wypowiedziami na temat wyborów prezydenckich w 2022 r., skorzystał z okazji, by potępić „ wezwanie do zabicia Zapowiedział, że złoży skargę. Kilka godzin później, pod koniec poniedziałku, 7 czerwca, film został ostatecznie usunięty przez platformę youtubeobejrzało ponad 100 000 osób.

Daleko od trzymania się kilku”. Doświadczenie „Dwóch YouTuberów daje w filmie tysiąc wskazówek dla tych, którzy chcą się uzbroić. I tak używają” 12. kaliber “Zanim to wyjaśnię” Najczęściej używana amunicja we Francji, myśliwi, strzelcy, wszyscy używają tej amunicji ”, kompatybilny z bronią „klasy C”, którą można uzyskać za prostą licencją łowiecką za 150 euro, wyszczególnił dwóch przyjaciół.

W tej cenie jest Upewnij się, że jesteś słyszany, gdy masz coś do powiedzenia „wyjaśnia Papakito, który chwali” Broń, która pozwala obronić się przed każdą przeciętną świnią, którą można spotkać w mieście … dobrowolnie polimorficzne klauzule, które pozwalają dwóm mężczyznom regularnie flirtować z granicami prawa.

Papakito jest również dumny z noszenia”. Te same ubrania noszone przez mężczyzn, którzy popełniali zbrodnie wojenne w wietnamskich wioskach “I” kapelusz jak Saddam Hussein ‘, obiecując ‘ Przebudowa lewego i test z 12 ».

Po interwencji Jean-Luca Melenchona, Code-Reinho udał się tam, aby uzyskać dodatkowe wideo wyjaśniające, że on i Papasito niosą „ kanały rozrywkowe „A ten, który został po raz pierwszy wezwany przez policję, powiedzieli mu agenci” W tym, co robię, nie było nic nielegalnego i musiałem iść dalej Chce dowodu, że ma trzy nowe. Prośby o broń klasy B ” byli ” przyjęty I to nie jest śmieszne, wręcz przeciwnie.

Przeczytaj także: Endgame for Ring Editions: Papacito, Marsault i Obertone odchodzą