Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Upokarzająca gafa Xaviego w Bilbao

Upokarzająca gafa Xaviego w Bilbao

Zacznij od Mondialu Wyłączono: wywiad Randalla Kolo Mwaniego z „Małym bratem”!

Wczoraj wieczorem Barcelona słabo się spisała, remisując 0:0 w Bilbao, co nie przypadło do gustu ich trenerowi Xaviemu. Szczególnie trener Blaugrany wyraził swoje duże niezadowolenie pod koniec pierwszej połowy. W rzeczywistości kamery Fútbol en Movistar Plus+ uchwyciły „mocne słowa” trenera, który wyraził swoją frustrację, mówiąc: „Pieprzcie się, stary. Pierdolcie się wszyscy… stary. To jest pieprzona bzdura. Jasna cholera!”

Xavi czuje się sfrustrowany, a Ter Stegen konfrontuje się ze swoimi siłami

Po meczu Xavi uznał wynik za „straconą szansę” i zdał sobie sprawę z potrzeby samokrytyki w zespole. Swoje niezadowolenie wyraził także bramkarz Ter Stegen, podkreślając brak ambicji zespołu. Remis pozostawił Barcelonie gorzki posmak, podkreślając wyraźną frustrację trenera i zawodników pod koniec meczu.

Podsumowując

Wczoraj wieczorem Barcelona doznała rozczarowującego remisu w Bilbao (0:0), co rozgniewało trenera Xaviego. Kamery uchwyciły pełen napięcia moment, gdy w mocnych słowach wyraził swoją frustrację. Xavi określił wynik jako „straconą szansę” i wezwał do samokrytyki. Bramkarz Ter Stegen również skrytykował brak ambicji zespołu. Remis pozostawił po sobie gorzki posmak, który ujawnił frustrację trenera i zawodników.

READ  Kolarstwo: powrót do zwycięstwa superbohatera Fabio Jacobsena - rts.ch