Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Un Si Grand Soleil z wyprzedzeniem: poniedziałek 2 sierpnia 2021 r. Podsumowanie odcinka [SPOILERS] – Seriale informacyjne w telewizji

W kolejnym odcinku „Un Si Grand Soleil”… podczas gdy Mo składa skargę, Joanna rezygnuje.

Uwaga, poniższe akapity zawierają spoilery dotyczące odcinka Un Si Grand Soleil, który będzie emitowany w poniedziałki we France 2! Jeśli nie chcesz nic wiedzieć, nie czytaj!

Poniedziałek 2 sierpnia 2021 w Un Si Grand Soleil …

MO . Reklamacja

Kiedy wraca do domu w środku nocy, Mo czuje się, jakby była śledzona. Spanikowana matka Enas zwraca się do holu budynku i zaprasza męża, by z nią poszedł. Enrique, który nie chce patrzeć, jak jego żona żyje w strachu, popycha ją do złożenia skargi.

Za jej radą skończył z tym następnego ranka. Niestety, Elise uważa, że ​​groźby to tylko zbieg okoliczności i wskazuje, że tylko prokuratura może rozpatrzyć jej skargę. Aby znaleźć rozwiązanie, Réals skontaktował się z innymi świadkami w sprawie Lila Marquant. Ze swojej strony Madame Jeanton ostrzegła męża, że ​​świadkowie afery Marquanta chcieliby spotkać się wieczorem. Ten zirytowany wzywa żonę, by poszła sama.

W tym czasie Florent nadal nie jest w stanie uzyskać ekspertyz w sprawie incydentu z Sebastienem Latourem i wyraża swoje podejrzenia prokuratorowi Bernierowi. Niestety, uważa się, że jego klient był pod wpływem prasy. Lucille ze swojej strony uzyskała pozwolenie od swojego redaktora na napisanie artykułu ujawniającego, że sprawiedliwość nie bierze pod uwagę gróźb otrzymanych w kontekście sprawy Marquanta.

Niedaleko stamtąd Mo, Enric, Maryline i Madame Genton gromadzą się w pokoju, obawiając się, że policja nie wszczęła jeszcze śledztwa. Jednak Maryline chce się uspokoić i ma nadzieję, że Alex może im pomóc.

Johanna Riggins

Pijąc kawę z Alice, Elżbieta mówi, że Julian jest u wybrzeży Walencji i następnego dnia musi przejechać przez Maroko. Bizneswoman dziękuje następnie swojej byłej żonie za ryzyko, jakie podjęła, pomagając Julianowi w ucieczce.

READ  Tom Villa jako para z supermodelką: zmysłowe portrety pięknej Marion

W ciągu dnia Elizabeth zostaje wezwana na komisariat i zapewnia komisarza Bakera, że ​​nie wie, gdzie ukrywa się jej syn. Przekonany, że syn Bastide’a opuścił Francję, sędzia Alphand przesyła swój raport do Interpolu i postanawia zamknąć śledztwo.

W tym samym czasie Virgil ufa Ewie. Chociaż nie wie, czy to część jego ostatnich życzeń, nadal planuje rozsypać prochy Elsy w towarzystwie Manu. Chociaż byli blisko, ojciec Leah zdał sobie sprawę, że tak naprawdę nie wie, kto go chroni.

Ze swojej strony ich pokolenie wyciągnęło od Joanny ważne dossier. Wściekła postanowiła zrezygnować dla dobra wszystkich. Joanna chciałaby, żeby wszystko zostało załatwione dobrze, ale z miesięcznym wyprzedzeniem. Później prawnik odnajduje Gaetana i kładzie kres ich historii. Jeśli nie byłeś w nim wcześniej zakochany, młoda kobieta podejrzewa go również o powiązanie z morderstwem Elsy i tym, co stało się z Julianem.

Później Virgil i Manu spotykają się w domku nad morzem i wspominają chwile, które spędzili z Elsą. Dwaj przyjaciele byli głęboko poruszeni, a dwaj przyjaciele rozrzucili jego prochy.