Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

14-letni zawodnik zginął w strasznym wypadku motocyklowym

To straszny dramat, który rozegrał się w niedzielę 25 lipca 2021 r. na torze Motorland Aragon, niedaleko Alcaniz w Hiszpanii. Hugo Milan, 14-letni motocyklista, zginął w wypadku podczas European Talent Cup.

Po upadku z motocykla 13 okrążeń przed końcem, chłopak próbował wstać, by zjechać z toru, ale był zszokowany Paulem Olegem Pawełkiem, który w przeciwieństwie do pozostałych uczestników nie mógł tego uniknąć. Czerwona flaga została natychmiast podniesiona. Hugo Milan, który doznał urazów szyi i pleców, otrzymał natychmiastową pomoc na miejscu, zanim został przeniesiony do Circuit Medical Center. Następnie został przewieziony helikopterem do szpitala, gdzie zmarł z powodu odniesionych obrażeń.

Hiszpański motocyklista Marc Marquez był jednym z pierwszych, którzy oddali hołd nastolatkowi. “ODP, Hugo Mediolan. Moje szczere kondolencje dla jego rodziny, przyjaciół i zespołu.” napisał na Twitterze. Lacona de Campiones, szkoła eksperymentalna, w której ofiara była uczniem, również wypowiadała się w oświadczeniu:Chcielibyśmy złożyć kondolencje całej jego rodzinie, przyjaciołom i członkom zespołu po tym tragicznym wydarzeniu.. “

CS

READ  Linda Hardy jest zawsze zgorzkniała, gdy wszyscy mówią o niej i Terrym Ardissonie (WIDEO)