Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Charlene z Monako: Księżniczka powraca… a to dawno temu!

Charlene z Monako, która od kilku miesięcy przebywa w RPA z powodów medycznych, przerwała ciszę udzielając wywiadu dla południowoafrykańskiego radia. Chociaż bardzo tęskni za swoimi dziećmi, ujawniła, kiedy dołączy do Monako.

Bardziej niż czegokolwiek pragnie znaleźć męża i dzieci… Chociaż to Charlene Monako Przetrzymywana w RPA przez kilka miesięcy ze względów medycznych, ujawniła nowe szczegóły dotyczące jej powrotu do zdrowia. A przy mikrofonie South African Radio 702 żona króla Alberta II z Monako wyjaśniła: „Pierwotnie miałam tu być 10-12 dni, niestety miałam problem z wyprostowaniem uszu i dowiedziałam się od lekarzy, że mam infekcję zatok i bardzo poważną infekcję. Tak więc naprawienie tego wymaga czasu.twierdząc, że nie możeZmuszając go do uzdrowieniaPiękna blondynka zdradziła, że ​​nigdy wcześniej nie wróci do Monako koniec października.

Charlene z Monako, która obecnie mieszka w swojej ojczyźnie, wyjaśniła, że ​​czuje się dobrze, ale tęskni za mężem i dwójką dzieci, Gabriellą i Jackiem. “To najdłuższy czas, kiedy byłem z dala od Europy i moich dzieciŹródła potwierdzone amerykańskiemu magazynowi w piątek. Osoby że badana była wycieczka z udziałem Alberta II i bliźniaków pary”Koniec sierpnia, jeśli pozwoli na to sytuacja polityczna.Ze swojej strony piękna blondynka powtórzyła: „Jak powiedziałem, to tylko gra na przeczekanie. Nie mogę przewidzieć, jak rozwinie się proces gojenia. Ale tak, jest mi bardzo smutno, że nie mogę być tego lata z moimi dziećmi w Europie.

Charlene z Monako: „Bardzo tęsknię za mężem i dziećmi”

Kilka dni wcześniej Charlene z Monako wyraziła już pewne zaufanie do mikrofonu 24 mediów południowoafrykańskich. I chociaż plotki chciały, aby książęta para była na skraju rozwodu, wyznała: „Albert jest moją skałą i moją siłą i bez jego miłości i wsparcia nie byłabym w stanie przejść przez ten bolesny czas.Na koniec dodała:To był dla mnie trudny czas. Bardzo tęsknię za mężem i dziećmi. To, co było dla mnie bardzo trudne, to fakt, że mój zespół medyczny powiedział mi, że nie mogę wrócić do domu, aby świętować 10. rocznicę ślubu.

READ  Euro 2020 - Polska / Słowacja: na którym kanale i o której godzinie oglądać mecz na żywo?

Zapisz się do newslettera Closermag.fr, aby otrzymywać najnowsze wiadomości za darmo