Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ukraina: „W Polsce muszą niszczyć darowizny”

Kluczowy
Ludowa Służba Pomocy alarmuje o nieproduktywnym środowisku: zbyt duże i niewygodne darowizny są niszczone.

„Nasi znani partnerzy humanitarni w regionie, zwłaszcza w Mołdawii i Polsce, wysyłają nam ostrzeżenia, że ​​nie powinniśmy już wysyłać sprzętu na Ukrainę” – ostrzega Gerard Senevat, sekretarz generalny People’s Relief Origin.

W rzeczywistości, wraz z dystrybucją większej liczby ciężarówek na całym świecie, stowarzyszenia humanitarne są już zmuszone do niszczenia zapasów i ostatniego przybycia. Bariery językowe dla ulotek z lekami, nieodpowiednia lub nadprodukcja i wiele innych powodów: „Ukraińcy wiedzą, czego chcą i potrzebują pieniędzy, aby to kupić, szukają produktów, które mogą wyjaśnić i skonsumować. Bezpiecznie” trwa.

Przekaźniki Ari எச்சரிக்கgeois nadal przypominają ludziom: „Musimy przestać przekazywać sprzęt”: „Musimy przestać wysyłać mleko lub makaron, Ukraińcy potrzebują więcej pieniędzy, aby się przygotować. Te karty są bardzo drogie” – wyjaśnia wolontariusz.

Wiadomość została wysłana, darczyńcy są teraz zaproszeni do skorzystania z kilku gorących linii organizowanych przez słynną pomoc departamentu, takich jak Tarascon-sur-Ariège, 24 marca lub do przekazywania darowizn online: don.secourspopulaire.fr/ukraina

READ  Polska. Druga najstarsza osoba na świecie umiera w wieku 116