Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Twitch Star bije rekordy czasu i subskrybentów

Twitch Star bije rekordy czasu i subskrybentów

Ludwig Ahgren 14 marca zainaugurował „podaton” polegający na pozostaniu online na podstawie liczby nowych subskrybowanych subskrypcji, które wygasły we wtorek po 31 dniach transmisji na żywo.

gwiazda Skurcz Film był kręcony na żywo i prawie nieprzerwanie przez 31 dni, co jest rekordem na platformie do strumieniowego przesyłania gier wideo, według specjalistycznej prasy. „Odkąd zacząłem nadawać – zmarł książę Filip – kanał Sueski został zablokowany, a następnie otwarty – David Dobrik dał dwa klipy wideo z przeprosinami – Chrystus umarł i zmartwychwstał”., Napisał na Twitterze: Ludwig Ahgren 11 kwietnia.

Ten gracz, który był bardzo popularny przed jego ukończeniem, rozpoczął 14 marca „maraton” lub „maraton subskrypcji”, który polega na pozostaniu online zgodnie z liczbą nowych subskrypcji, które zostały zasubskrybowane („subskrypcja” lub „subskrypcja”) . Na początku planuje dodawać 20 sekund czasu emisji do każdej nowej subskrypcji swojego kanału. Kosztuje 5 USD miesięcznie i daje dostęp do przywilejów. W obliczu ogromnego zainteresowania musiał na nowo zdefiniować swoje zasady, zgodnie z serwisem informacyjnym The Verge: 10 sekund więcej zamiast 20, z maksymalnie 100 zapisami na osobę i maksymalnie 31 dniami.

„Rekordy ustawione na awarię”

Transmisja wygasła we wtorek, po 31 dniach transmisji na żywo, a Ludwig Ahgren pobił rekord subskrypcji, który wcześniej należał do gwiazdy platformy Ninja. „Rekordy zostaną zniszczone. Skłamałbym, gdybym powiedział, że nie jestem trochę smutny, ale Brawa dla LudwigaAhgrena za utrzymanie nowego sub-rekordu na Twitchu”Ninja, jeden z najbardziej znanych i obserwowanych graczy na świecie, powiedział, że Tyler Blevins napisał na Twitterze we wtorek.

10 kwietnia na banerach ogłoszono, że Spathon zakończy się 13 kwietnia o 21:00 na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych i przekaże 5 dolarów za każdą subskrypcję zarobioną tego dnia dwóm organizacjom charytatywnym, Humane Society i St. . Obecnie zajmuje trzecie miejsce pod względem popularności na platformie Amazon (według Twitch Tracker), a jego kanał śledzi 2,65 miliona użytkowników.

READ  NASA odbije asteroidę, aby „ochronić ludzkość”